Testerzy Wierności

Dodane: Poniedziałek, 06 Maj, 2019  11:13
  • Kategoria: Usługi / Pozostałe usługi

Opis oferty:

Nasi pracownicy to ludzie o dobrej aparycji, zadbani, często dobrze wykształceni, znający języki obce, a przy bardziej skomplikowanych sprawach - osoby umiejące grać na przykład w golfa, nurkować, jeździć na nartach lub znający się na malarstwie, sztuce lub muzyce klasycznej. Po co to wszystko? Po to, aby tester mógł zbliżyć się do figurantki, zaimponować jej, nawiązać z nią określone relacje i jak najlepiej się zaprezentować. Po to też, aby kobieta zwróciła na niego uwagę i zgodziła się na zbliżenie, do którego oczywiście nie dochodzi.

W naszej pracy testerzy muszą często wyjeżdżać, aby spotkać w „odpowiednich” miejscach i warunkach panie żądne niezobowiązującego seksu pozamałżeńskiego lub takie, które mogą - pod wpływem miejsca swojego pobytu lub atmosfery towarzyskiej - być skłonne do zdrady. Kobiety wyjeżdżają na szkolenia i delegacje z pracy, z koleżankami na wakacje lub z racji wykonywania swoich obowiązków zawodowych, muszą spotykać się z obcymi mężczyznami. Wtedy najczęściej czyhają na nie towarzyskie i seksualne pokusy. Szczególnie zaś wtedy, kiedy tym sytuacjom towarzyszy alkohol, luźna atmosfera, muzyka, piękne otoczenie lub krajobrazy.

Testerzy nie mogą wykorzystywać sytuacji i doprowadzać do zbliżenia, mają tylko potwierdzić ich gotowość do zdrady w drodze spotkań, zgody na seks lub przybycie do pokoju poznanego mężczyzny. Stosują także w tym celu różne socjotechniki, które mogą im ułatwić pracę. Dodatkowo, wspólne spędzanie czasu, zachowania kobiety i fakt jej przybycia na miejsce schadzki jest dokumentowane fotograficznie lub nawet filmowane, aby w sposób bezsporny udowodnić jej chęć lub gotowość do zdrady swojego męża lub odwrotnie.
Całość opieramy na podstawie umowy i najczęściej takie sprawdzenie trwa trzydzieści dni. Zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą w celu przedstawienia szczegółów dotyczących Państwa.

testerzy-wiernosci.pl

.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Pracownik Biura
Na Lento.pl od 18 gru 2018
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń