Technik Serwisu

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Niedziela, 14 Kwiecień, 2019  10:41
  • Kategoria: Dam pracę / Inżynieria / Technika
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Talentplace

Opis oferty pracy:

Dla naszego Partnera, renomowanej firmy produkującej wózki widłowe oraz świadczącej usługi ich serwisowania, poszukujemy aktualnie kandydata na stanowisko:

Technik Serwisu

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za samodzielną naprawę i konserwację wózków widłowych u Klienta.

Od kandydatów oczekujemy:

Wykształcenia min. zawodowego, mile widziane elektrotechniczne.
Mile widziane co najmniej 2 lat praktyki w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka.
Mocnych podstaw elektrotechniki - znajomości budowy i zasad działania silników prądu stałego i zmiennego oraz prostowników.
Mocnych podstaw mechaniki - znajomości budowy i zasad działania silników spalinowych oraz instalacji gazowych.
Zamiłowania do mechaniki i elektryki.
Kreatywności i operatywności
Odpowiedzialności, solidności, samodzielności.
Prawa jazdy kat. B.

Jedna z niewielu ofert na rynku, która oprócz szkoleń wdrożeniowych na stanowisku pracy, oferuje: szkolenia rozwojowe, zapewniające stałe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, możliwość odbycia stażu, przygotowującego do pracy - dla kandydatów bez minimalnego doświadczenia oraz możliwość zdobycia uprawnień (UDT – obsługa oraz konserwacja wózków widłowych , SEP do 1KV, GAZ).
Benefitów jest dużo więcej: auto służbowe, również do użytku prywatnego, telefon, laptop i wiele innych - o wszystkich opowiem w rozmowie :) Warta uwagi jest również forma zatrudnienia - BEZ tradycyjnego 3-miesięcznego okresu próbnego. Opieka mentora. Wiele możliwości awansu.

Wymagań jest niewiele: co najmniej 2 lata praktyki w zawodzie mechanika, elektromechanika lub automatyka (technicy serwisu, pracownicy działów technicznych bądź działów utrzymania ruchu; wszyscy, posiadający zamiłowanie i przynajmniej podstawową wiedzę w zakresie napraw maszyn lub silników.

Do aplikowania zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

Aplikując, wyrażam zgodę na:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Everuptive sp. z.o.o z siedzibą w Krakowie, ul. Grzegórzecka 8/5, 31-530 Kraków, jako administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: @ lub na wskazany powyżej adres siedziby, jednak uniemożliwi to dalszy udział w rekrutacji. Informujemy, że w związku ze złożeniem aplikacji na niniejsze ogłoszenie Twoje dane osobowe podane w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych zostaną przekazane przez Everuptive sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie do spółki ., dla której prowadzony jest proces rekrutacji. Spółka ta będzie przetwarzać przekazane dane osobowe jako niezależny administrator.

Wyrażam zgodę na wprowadzenie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych do bazy kandydatów do pracy prowadzonej przez Everuptive sp. z.o.o z siedzibą w Krakowie, ul. Grzegórzecka 8/5, 31-530 Kraków (Everuptive), na potrzeby realizacji przyszłych procesów rekrutacji pracowników prowadzonych w Everuptive lub u podmiotów współpracujących z Everuptive w okresie roku od dnia złożenia dokumentów aplikacyjnych. Jestem świadomy, że w związku z udzieloną zgodą moje dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom współpracującym z Everuptive, dla których prowadzony będzie proces rekrutacji. Udzielenie zgody jest dobrowolne, a zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: @ lub na wskazany powyżej adres siedziby.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Natalia
Na Lento.pl od 14 gru 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń