Spawacz MAG 135/ TIG 141 / Praca w Niemczech

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Poniedziałek, 27 Listopad, 2023  08:09

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Samozatrudnienie
  • Pracodawca: Laxo Work DE

Opis oferty pracy

Opis oferty pracy:
związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

MAG 135/ TIG 141

Lokalizacja: Hessen / Niemcy

ZAPEWNIAMY:

zakwaterowanie

wysokie zarobki

możliwość pracy na działalności gospodarczej lub umowę o pracę (opłacone składki ZUS, płatny urlop, płatne chorobowe)

stałe zatrudnienie

wsparcie na każdym etapie zatrudnienia

NASZE WYMAGANIA:

posiadanie doświadczenia w spawaniu metodą MAG 135/ TIG 141

odpowiedzialność i nastawienie na długofalową współpracę

certyfikat lub dyplom spawalniczy będzie dodatkowym atutem

doświadczenie w spawaniu stali nierdzewnej – mile widziane

TWOJE OBOWIĄZKI:

prace ślusarskie, związane z przygotowaniem elementów konstrukcji i złączy do spawania

spawanie stalowych elementów do produkcji tramwajów

prace ślusarskie wykończeniowe związane z obróbką konstrukcji po spawaniu

Osoby zainteresowane zachęcamy do przesłania CV na maila lub kontaktu telefonicznego:

Rekruter Marta

Tel.: +48 530 - pokaż numer telefonu -

Email: rekrutacja laxowork.de

Prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę LAXO Work Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Droga Dębińska 3A, moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji oraz na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom powiązanym z LAXO Work Sp. z o.o. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych, a także podmiotom współpracującym z ogłoszeniodawcą, do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

Informujemy, że Administratorem Państwa danych jest LAXO Work Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ul. Droga Dębińska 3A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Podanie przez kandydata podczas rekrutacji danych innych niż wymagane przepisami prawa jest dobrowolne. Przekazujący dane może w każdym czasie cofnąć swoją zgodę. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania. W sprawach związanych z Państwa danymi prosimy kontaktować się z Inspektorem Danych Osobowych pod numerem: +48 61 666 47 1
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Poznań w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Marta
Konto prywatne
Na Lento.pl od 22 lut 2023
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków