PRACA W OCHRONIE - CH AVENIDA

Dodane: Środa, 20 Luty, 2019  13:51
  • Dam pracę / Ochrona
  • Dodatkowa
  • Umowa zlecenie
  • Pracodawca: Justus Ochrona

Praca dodatkowa lub na stałe na terenie Poznania - Centrum Handlowe AVENIDA - sklep sportowy.
Spokojna praca przy monitorze.
Praca w: sobota, niedziela od 12.00 do 20.00

Zadania:
• ochrona obiektu handlowego - sieciowy sklep sportowy w CH Avenida
• wykrywanie niepożądanych zachowań
• dbanie o bezpieczeństwo na hali sprzedażowej

Wymagania:
• niekaralność (na podstawie oświadczenia)
• sumienność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
• umiejętność działania w warunkach stresowych
• dyspozycyjność

Oferujemy:
• umowa zlecenie
• stawka do uzgodnienia
• praca w młodym zespole
• pewność dłuższego zatrudnienia i regularnej pensji

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres email lub kontakt tel. 506-381-402 506 - pokaż numer telefonu - .

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Jacek
Na Lento.pl od 13 sie 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń