Praca w magazynie DPD w Niemczech

Ogłoszenie archiwalne Wygasło: Niedziela, 17 Marzec, 2024  10:06

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Praca za granicą
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:9700 zł
  • Płaca brutto max.:11000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Work Glob Sp. z o.o.

Opis oferty pracy

Agencja Pracy Tymczasowej WORK GLOB zaprasza na nabór do pracy DLA MĘŻCZYZN w Centrum przesyłek w Niemczech!

Miejsce pracy: 50374 Erfstadt, Niemcy

Rodzaj umowy: polska Umowa o pracę z WORK GLOB

️Rozpoczęcie pracy: od ok. 20 listopada 2023

Szukamy kandydatów gotowych pracować minimum 6 miesięcy

Wynagrodzenie:
• Stawka: 13 euro brutto na godzinę (13,50 euro od stycznia 2024) według IGZ
• Nadgodziny (dodatek 25%) i praca w święta (dodatek 100%) – według IGZ
• Niedziele – dodatek 50% (jeśli rozkład czasu pracy nie obejmuje niedziel)
• Godziny nocne 23:00 – 6:00 – dodatek 25% powyżej 2h w czasie nocnym
Pełen etat – pełen wymiar czasu pracy + nadgodziny

Harmonogram pracy:
• Pierwsza zmiana od 9:00 do ok. 17:00 (poniedziałek – piątek)
• Druga zmiana od 12:00 do ok. 21:00 (poniedziałek – piątek)
• Nocna zmiana od 23:30 do ok. 7:30 (wtorek – sobota)
Nadgodziny są zawsze możliwe i są komunikowane z wyprzedzeniem
2 dni urlopu za każdy pełen miesiąc pracy

Organizujemy dojazd do miejsca pracy – do Erfstadt
Odzież robocza jest zapewniona przez pracodawcę
23.12. – pracuje tylko zmiana nocna
25 – 27.12.2023 oraz 01.01.2024 Oddział jest zamknięty, dokładny plan pracy dostępny pod koniec listopada

Zakwaterowanie:
• Kwatery pracownicze w pokojach 2os. lub 3os. w Erfstadt ok. 3-6 km od DPD
• Płatne 8,50 EUR za dobę, możliwe potrącenie z wynagrodzenia
• Dojazd do miejsca pracy na własną rękę (autobusy miejskie, własne auto)

Zakres obowiązków:
• Załadunek i wyładunek paczek na rampie, układanie paczek – patrz film szkoleniowy - https://media-de1.staffbase.com/eyo-live-de/video/upload/v1685441486/B0e3HAfaghaJ82H7utS7z9XFnRDKBhsXxnEbmw2aG2eYNhrbll8cQPMSJP5YGPIZedCwhz3mdML67IeXQwkoPofBfqFs1Iqjs84ZsZuPr5OVeAdK2o1Twr3pNrbJ5SbtU2Z37CE8Qvyxow9w9IpU0CFc9HvJBTz3tK2zwpZ7vR9i27hNXh4aW2Lli66PCe2d/NEU_02_Entladung_Eingang_LHo.mp4

Wymagania:
• Wytrzymałość fizyczna
• Brak problemów z alkoholem
• Wysoka dyscyplina pracy

Nr KRAZ: 14325
Lesia +48 797 - pokaż numer telefonu -
Alla +48 502 - pokaż numer telefonu -
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Poznań w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Praca za granicą

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Work Glob Sp. z o.o.
Konto firmowe
Na Lento.pl od 15 lis 2023
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków