Praca Technik RTG z angielskim do TK i MR Dolnośląskie

Dodane: Poniedziałek, 29 Czerwiec, 2020  14:16
  • Kategoria: Dam pracę / Inżynieria / Technika
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: Prowork

Opis oferty pracy:

Praca dla Technika RTG do pracowni TK i MR w nowoczesnym centrum diagnostycznym. Klient ProworkPL, zatrudni Technika RTG. Wymagane doświadczenie w obsłudze urządzeń diagnostycznych w pracowni tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego oraz znajomość angielskiego. Wynagrodzenie 40 -50 zl godz/ brutto kontrakt lub umowa o pracę. Pracuj jako technik RTG na Dolynym Śląsku - rejon Wałbrzych, Jelenia Góra, Karpacz. Mile widziani kandydaci chętni do relokacji i przeprowadzki w rejon pracy.

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe - technik RTG
Doświadczenie w diagnostyce obrazowej
Gotowość do podjęcia pracy od czerwca/ lipca 2020
Prosta procedura rekrutacyjna - rekrutacja zdalna i rozmowa z pracodawcą telefonicznie/ Skype
Znajomość angielskiego dodatkowym atutem

Obowiązki:

ProworkPl MED, w imieniu klienta, prywatnej kliniki poszukuje kandydatów na stanowisko Technik RTG. Nowa oferta pracy czerwiec 2020 dla Technika RTG do pracowni TK i MR w nowoczesnym centrum diagnostycznym. Wymagane dobre doświadczenie w obsłudze nowoczesnych urządzeń diagnostycznych w pracowni tomografii komupterowej i rezonansu magnetycznego oraz znajomość angielskiego. Wynagrodzenie do negocjacji 40 -50 zł godz/ brutto kontrakt lub umowa o pracę + zestaw benefitów pracowniczych. Pracuj jako technik RTG na Dolnym Śląsku - rejon Wałbrzych, Jelenia Góra, Karpacz. Mile widziani kandydaci chętni do relokacji i przeprowadzki w rejon pracy.

Stałe zatrudnienie/ współpraca kontraktowa stawki ok. 40-50 zł brutto/ godz lub umowa o pracę do negocjacji
Szkolenia zawodowe związane z obsługą nowoczesnego sprzętu diagnostyki obrazowej
Jeślil wymagane Wsparcie pracodawcy w relokacji z rodziną i zamieszkaniu na Dolnym śląsku w rejonie Szklarska Poręba, Jelenia Góra, Karpacz.
Pakiet benefitów pracowniczych, w tym pakiet prywatnej opieki medycznej
Bezpieczne warunki pracy, środki ochronne i praca zgodnie z najwyższymi standardami.
Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą.

ProworkPl MED oferty pracy medycyna. Aplikuj na oferty pracy jako Technik RTG i podpisz kontrakt bezpośrednio z prywatną kliniką. Jak znaleźć pracę jako Technik RTG dolnośląskie? Zarejestruj się z Prowork PL MED i aplikuj na aktualne oferty dla Techników RTG różne terminy pracy 2020. Zapewniona rekrutacja online - rozmowa kwalifikacyjna bezpośrednio z pracodawcą telefonicznie lub SKYPE.
Poznań
Na Lento.pl od 25 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń