PRACA NIEMCY - Pracownik produkcji - (ref. CP05)

Dodane: Piątek, 20 Wrzesień, 2019  07:21
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Recrute dla CPC Consulting Group

Opis oferty pracy:

OKOLICE HEILBRONN

Obowiązki:
Ø praca przy produkcji lekkich elementów z plastiku i aluminium,
Ø prosta obsługa maszyny produkcyjnej, sortowanie, pakowanie wytworzonych elementów.

Wymagania:
Ø podstawowa znajomość j. niemieckiego - warunek konieczny (poziom minimum A2),
Ø własny samochód do wyjazdu,
Ø gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Gwarantujemy:
Ø praca dla Pary
Ø komfortowe zakwaterowanie, odpłatne 100,00 Euro miesięcznie,
Ø pracę w pełnym wymiarze godzin - 40 godzin/tygodniowo,
Ø nadgodziny płatne dodatkowo - 25% stawki godzinowej,

SZCZEGÓŁY OFERTY ORAZ ZGŁOSZENIA POD PRZYCISKIEM "APLIKUJ"
Poznań
Magda
Na Lento.pl od 10 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń