Praca na wakacje Holandia - tygodniowe wypłaty

Dodane: Piątek, 14 Czerwiec, 2019  14:40
Promowane Ogólnopolskie
  • Kategoria: Dam pracę / Produkcja
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:4000 zł
  • Płaca brutto max.:6000 zł
  • Pracodawca: Axidus Praca w Holandii

Szukasz pracy za granicą? Gwarantujemy legalne zatrudnienie i wypłaty co tydzień!

PRACA W HOLANDII – Produkcja, ogrodnictwo, szklarnie, eventy – od zaraz!
Rejon: Rotterdam - Haga
Stawka: 9,33E/h – 9,59 E/h proste prace bez znajomości języka
9,82E/h – 10,32 E/h Prace szklarniowe
10,08E/h – 11,08 E/h eventy, obsługa maszyn, orderpickerzy
10,08E/h – 11,47 E/h oferty pracy z komunikatywnym językiem angielskim

Rozpoczęliśmy rekrutację dla uczniów i studentów w okresie przerwy wakacyjnej od czerwca do września na 6,8,10 lub 12 tygodni pracy.
Zostaw swoją Aplikację i oczekuj na nasz kontakt - znajdziemy dla Ciebie pracę

Opis stanowiska:
Praca polega na podstawowych czynnościach związanych z produkcją towarów spożywczych (głównie: owoce, warzywa, kwiaty cięte i doniczkowe, kawa, opakowania kartonowe, szklarnie z pomidorami), dodatkowo na sprzątaniu eventów muzycznych w Holandii

Do obowiązków zatrudnionych Kandydatów należy sortowanie, pakowanie i sprawdzanie jakości produktu, oraz przygotowanie zamówień na podstawie wytycznych. Jest to praca głównie na taśmie produkcyjnej, bądź na linii. Praca odbywa się na wyznaczonych przez pracodawcę halach i magazynach na terenie Holandii.

Oferujemy:
- legalną pracę w Holandii od zaraz
- stawki od 9,33 € do 11,47 €/godzinę pracy brutto
- nadgodziny i weekendy płatne ekstra 25% i 50% więcej za godzinę
- wypłaty tygodniowe na konto
- wspólne zakwaterowanie dla par i grup znajomych
- zorganizowany transport z Polski do Holandii
- krótkie wyjazdy dla uczniów i studentów z ważną legitymacją

Wymagamy:
- dyspozycyjności i braku przeciwwskazań do wykonywania prac fizycznych
- elastyczności do pracy w zmiennych godzinach
- chęci do pracy od poniedziałku do soboty od 40 do 60 godzin tygodniowo

Jak Aplikować?
Użyj przycisku „Aplikuj” widocznego w ogłoszeniu i wypełnij prosty formularz on-line.
Skontaktujemy się z Tobą zaraz po otrzymaniu zgłoszenia.

Zadzwoń do nas!
Wszelkich informacji udzielamy mailowo lub telefonicznie w dni robocze od 9:00 do 18:00
tel.: +48 797 - pokaż numer telefonu - , 895 - pokaż numer telefonu - , 895 - pokaż numer telefonu - , 895 - pokaż numer telefonu -

Gwarantujemy wspólne wyjazdy dla par, oferty pracy również bez doświadczenia.
Zostaw swoją Aplikację i oczekuj na nasz kontakt - znajdziemy dla Ciebie pracę!

facebook.com/axidusisfun
axidus.pl
KRAZ 8517
Poznań
Axidus
Na Lento.pl od 03 sie 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń