PRACA # HOLANDIA - Magazynier / operator wózków widłowych 05

Dodane: Poniedziałek, 01 Lipiec, 2019  10:40
  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: Recrute dla AP Grupa

Dla międzynarodowej firmy zajmującej się produkcją; rolet, markiz, żaluzji okiennych - z siedzibą w Best (Holandia), poszukujemy kandydatów do pracy. Praca w dziale logistycznym.

Opis stanowiska

• Obsługa wózków widłowych (wózki boczne / sideloader)
• Inne prace magazynowe (liczenie/ zbieranie zamówień itp.)

Wymagania

• Minimum podstawowa znajomość języka angielskiego
• Minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy przy obsłudze wózków widłowych
• Certyfikat na wózek widłowy

Oferujemy

• Praca na długi okres czasu (od 6 do 12 miesięcy), holenderska umowa o pracę
• Miła atmosfera / przyjazny zakład pracy
• Wsparcie polskojęzycznych koordynatorów
• Cotygodniowe pensje / stabilne ilości godzin
• Możliwość korzystania z zakwaterowania służbowego (zwykłe mieszkania / w pełni wyposażone)
• Możliwość korzystania z transportu służbowego

STAWKA, SZCZEGÓŁY OGŁOSZENIA ORAZ APLIKOWANIE POD PRZYCISKIEM "APLIKUJ"
Poznań
Magda
Na Lento.pl od 10 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń