Praca dodatkowa- Handlowiec Poznań 2000-5000 zł. netto.

Dodane: Poniedziałek, 24 Czerwiec, 2019  11:54
  • Kategoria: Dam pracę / Handel
  • Forma pracy:Dodatkowa
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Pracodawca: Puricom Poland

Wymagania: prawo jazdy kategorii B. umiejętności interpersonalne samodzielność i przedsiębiorczość (doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane)
Obowiązki:​ Twoim (na początku) jedynym obowiązkiem będzie pamiętać czy pracujesz dla małych (zapomnij) średnich (akceptowalne) czy dużych (jak najbardziej możliwe) pieniędzy.Czyli wszystko zależy od Twojego zaangażowania,ale ta akurat praca daje niewspółmiernie duże zarobki przy relatywnie małym wysiłku.My pomagamy Tobie rozwinąć się,odkryć w sobie to "coś" jeśli to masz,i pomagamy,wspieramy oraz trochę jednak wymagamy-ale to z korzyścią dla Twoich wyników w przyszłości.Ta praca jest też bardzo dobra dla osób które chcą złapać stabilizację finansową na zasadzie odbicia się-czyli "jeszcze starcza,ale nie na dłuższą metę". No i sprawdza się też jako dodatkowa (pamiętaj jednak o tym że kilka dni trzeba poświęcić na szkolenie) Co będziesz robił? Uświadamiał ludzi (a jest to łatwe-pokażemy to Tobie),jak dobrą rzeczą dysponujesz i co możesz im dać.Dlaczego jest to łatwe? Bo ludzie będą chcieli to mieć. A skąd ich weźmiesz? Podpowiemy (i to też jest łatwe). Co więcej-praca jest elastyczna jeśli chodzi o czas jej wykonywania,natomiast warto pamiętać,że działa tu zasada "im większe zaangażowanie,tym większe pieniądze". Więc skoro jesteś już w tym miejscu ogłoszenia, to na moment zatrzymaj się i zastanów co dalej: zawsze można podjąć pracę jako magazynier,salowa,kasjer (z całym szacunkiem dla ich pracy),z wymagającym szefem i kiepską stałą pensją, albo robić coś co daje dużo więcej swobody,satysfakcji i pieniędzy.Jeśli to drugie,i masz do tego wiarę we własne siły lub jesteś z jakiegokolwiek powodu zmotywowany,to prześlij CV na @

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Menager Regionalny
Na Lento.pl od 06 cze 2019
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń