Praca dodatkowa dla Rencisty / Emeryta Poznań

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Niedziela, 15 Lipiec, 2018  08:55

Opis oferty:

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku zatrudni ambitne osoby na stanowisko:
Specjalista ds. handlowych
Jeśli jesteś gotowy na rozbudowanie swojego biznesu, to podejmij z Nami współpracę i odnieś realny sukces.
Opis stanowiska:
• pozyskiwanie Klientów biznesowych w obszarze sprzedaży
• realizacja planów sprzedażowych i biznesowych
• pracę o charakterze mobilnym, bez ograniczeń terytorialnych
Wymagania:
• doświadczenie w sprzedaży i obsługi Klienta ( najlepiej w branży medycyny naturalnej/suplementów diety/kosmetyków)
• wysoka aktywność w działaniu oraz nastawienie na sukces
• zdolność negocjacyjna i interpersonalna
• wysoka kultura osobista, samodzielność oraz odpowiedzialność
Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie
• szkolenie wstępne (produktowe, sprzedażowe) oraz okresowe
• materiały niezbędne do współpracy z Klientem
• dodatkowe benefity za realizację planów
• ciekawą pracę z szybką możliwością rozwoju
Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej propozycji?

TEL. 733-604-620 733 - pokaż numer telefonu -

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Paweł Sylwestrzak
Na Lento.pl od 22 paź 2015
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń