Praca dla Mechanika samochodowego, 3000 Euro brutto, Niemcy

Dodane: Poniedziałek, 11 Luty, 2019  14:45
  • Kategoria: Dam pracę / Inne
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:10800 zł
  • Płaca brutto max.:13000 zł
  • Pracodawca: Klient FallWork

Dla naszego Klienta, firmy z branży oponiarsko-motoryzacyjnej poszukujemy osób do pracy w Niemczech na stanowisko:

Mechanik samochodowy
Lokalizacja: Mössingen, Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Zakres obowiązków:
montaż i wymiana opon
wymiana oleju, filtra kabinowego, filtra powietrza i filtra paliwa
naprawa hamulców (np. wymiana tarcz i okładzin hamulcowych)
dokonywanie pomiaru osi
utrzymywanie w należytym stanie oświetlenia (np. wymiana żarówki lub regulacja systemu oświetleniowego)
drobne prace kontrolne (np. sprawdzanie odgłosów, stwierdzanie wad)
utrzymywanie w należytym stanie układu kierowniczego (np. wymiana drążków kierowniczych lub tulei wału napędowego)
wymiana sprzęgła (montaż i demontaż skrzyni biegów)
wymiana paska rozrządu
komunikacja z klientem dotycząca serwisowania

Wymagania:
znajomość niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu pracy
minimum dwuletnie doświadczenie w zawodzie mechanika samochodowego
znajomość podstaw elektryki
prawo jazdy B
dbanie o porządek w miejscu pracy i rzetelność
samodzielność

Pracodawca oferuje:
niemiecką umowę o pracę, niemieckie ubezpieczenie i składki
zatrudnienie bezpośrednie na okres min. 6 miesięcy, z możliwością przedłużenia
firma poszukuje osób, które myślą o długotrwałym zatrudnieniu
Wynagrodzenie miesięczne 2500€-3000€ brutto
Czas pracy: sezon: 7.30-19.00 z godzinną przerwą (12.00-13.00), poza sezonem: 8.00-17.15
Pomoc w znalezieniu pokoju albo mieszkania (koszt zakwaterowania od 450€)
Pracodawca zatrudnia obecnie polskich mechaników

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania.

Prosimy o dodanie w nadsyłanych dokumentach zgody o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Barbara Wesołek
Na Lento.pl od 21 cze 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń