Praca dla kierowców kat. B TAXI UBER/BOLT

Odświeżone: Czwartek, 04 Kwiecień, 2024  13:23

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Transport / Spedycja
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Płaca brutto min.:4000 zł
  • Płaca brutto max.:9000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: JB SOLUTION Sp. zo.o.

Opis oferty pracy

OPIS
Chcesz pracować jako kierowca i dobrze czujesz się za kierownicą to dobrze trafiłeś.

Masz kilka dni wolnego w tygodniu ? U nas dopasujemy grafik pod Ciebie. (minimum 2 dni)

Szukamy rzetelnych i sumiennych pracowników.

Wszystkie nasze samochody są w pełni oznakowane i posiadają wykupione ubezpieczenie TAXI ( z nami jeździsz bezpiecznie ), roczniki od 2020 wzwyż.

Posiadamy licencję na Poznań i wszystkie sąsiadujące gminy co wiążę się z większą ilością lepiej płatnych kursów !!!

Bardzo chętnie przyjmujemy też kobiety, mamy ich sporo we flocie.

Twoje obowiązki to :

dbanie o bezpieczne warunki przejazdu

utrzymanie czystości pojazdu

dyspozycyjność

Wymagania :

Wiek minimum 20 lat

Prawo jazdy kat. B od minimum roku

Zaświadczenie o niekaralności nie starsze niż 30 dni

Badania medycyny pracy i psychotesty (pomagamy wyrobić i zwracamy koszty )

Zdjęcie 35x45mm jak do dowodu osobistego

Wysoka kultura osobista i zaangażowanie

Oferujemy :

Nowe w pełni oznakowane samochody min. /2020/2021/2022 rok

Karta MultiSport dla każdego pracownika

Terminowe wypłaty (cotygodniowe)

Atrakcyjne premie za obroty i polecenia pracowników

Legalna praca z ubezpieczeniem w oparciu o umowę zlecenie

Całodobowe wsparcie zaangażowanej kadry

Szkolenie z aplikacji

Elastyczny grafik

Karta paliwowa

Zainteresowanych zapraszam do kontaktu telefonicznego.

Nr tel. 665_063_744_
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Poznań w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Transport / Spedycja

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
JB SOLUTION Sp. zo.o.
Konto firmowe
Na Lento.pl od 20 mar 2024
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków