Praca betoniarz zbrojarz

Odświeżone: Piątek, 08 Marzec, 2024  07:30

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Budowa / remonty
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Płaca brutto min.:3000 zł
  • Płaca brutto max.:8000 zł
  • Wynagrodzenie:miesięcznie
  • Pracodawca: Wiktor

Opis oferty pracy

Firma budowlana . z siedzibą w Poznaniu pilnie zatrudni osoby na stanowisku:

Betoniarz/zbrojarz - monter szalunków systemowych
Miejsce pracy: głównie Poznań i okolice

Opis stanowiska:
• prace związane z wznoszeniem stanów surowych ;
• przygotowywanie, montaż i rozbiórka szalunków;
• zbrojenia elementów budowlanych wraz z akcesoriami;
• zalewanie form betonem z wibrowaniem elementu.

Wymagania:
• czynne prawo jazdy kat B – mile widziane;
• doświadczenie zawodowe w charakterze pracownika budowlanego;
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości pow. 3 metrów.

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o długoterminową umowę o pracę;
• premię, nagrodę i inne dodatkowe składniki;
• zakwaterowanie
• przeszkolenie do wykonywanych zadań;

Jeśli chciałby Pan uczestniczenia w kolejnych naszych rekrutacjach to prosimy o przesłanie zgody lub dołączenie w CV określonej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji".

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:
• Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej rekrutacji. Dla przyszłych rekrutacji (przez okres 6 miesięcy) po wyrażeniu wyraźnej i dobrowolnej zgody - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.
• Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres rekrutacji / okres tej i przyszłych rekrutacji*.
• Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie.
• Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do GIODO (w przyszłości Prezesa Urzędu ds. Ochrony Danych Osobowych) gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
• Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.
• Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach określonych w regulaminie rekrutacji, konsekwencją takiego przetwarzania będzie kontakt tylko z wybranymi kandydatami.
Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Liczba aplikacji
Średni czas odpowiedzi
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Poznań w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Budowa / remonty

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Wiktor
Konto prywatne
Na Lento.pl od 19 mar 2020
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków