Podejmę pracę administracyjno-biurową

Dodane: Wtorek, 24 Wrzesień, 2019  08:13
  • Kategoria: Szukam pracy / Stałej
  • Wykształcenie:Średnie

Opis oferty:

Szanowni Państwo,


Pragnę przedstawić swoją kandydaturę na stanowisko mogące wykorzystać moje doświadczenie i kompetencje zawodowe.
Ukończyłam kurs Kadry i Pace, Kurs Administracyjno-Biurowy, Kurs Asertywności oraz Kurs Autoprezentacji.
Posiadam duże doświadczenie na stanowisku pracownika obsługi administracyjno – biurowej, sekretarki, asystentki oraz operatora systemów sieciowych.
Obowiązki i czynności związane z tymi stanowiskami są mi bardzo dobrze znane.
Praca ta wymagała ode mnie wysokiej samodzielności, sumienności i odpowiedzialności. Posiadając umiejętności ustalania priorytetów, rozwiniętych zdolności organizacyjnych oraz zdolność analitycznego myślenia obowiązki powierzane mojej osobie zawsze wykonywane były na najwyższym poziomie.
Cechuje mnie zaangażowanie, skuteczność działania, wysoka kultura osobista, kreatywność, spostrzegawczość, odpowiedzialność i empatia.
Dodatkowym moim atutem jest bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, programu Płatnik i Symfonia oraz języka angielskiego w mowie i piśmie.
Jestem osobą komunikatywną, dobrze pracującą na samodzielnym stanowisku, jak i w zespole. Potrafię szybko przystosować się do nowych warunków pracy.
W celu przedstawienia moich umiejętności i doświadczenia zawodowego chętnie stawię się na rozmowę kwalifikacyjną w wyznaczonym przez Państwa terminie.

---------
Jestem zainteresowana pracą w pełnym wymiarze godzin, na podstawie umowy o pracę.

====
Proszę uszanować mój i swój czas.
Jeśli Państwo odpisujecie, proszę przedstawić konkretną ofertę pracy.
Nie odpowiadam na ogłoszenia typu: "Firma zatrudni, proszę przysłać CV", jak również nie oddzwaniam na telefony komórkowe.

UWAGA!!!
Chamskie, wulgarne odpowiedzi, o charakterze: "osobistej asystentki", "pracy z układem" oraz inne dziwactwa i zboczenia automatycznie są zgłaszane do Prokuratury i będą skutkowały pociągnięciem do odpowiedzialności karnej.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Poznań
Magdalena M.
Na Lento.pl od 31 lip 2017
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń