Piec kocioł kotły UKS KWM-SR KWM-S bogata oferta, CAŁY KRAJ

Dodane: Czwartek, 26 Lipiec, 2018  22:55

Opis oferty:

Ceny już od 1800 zł za kocioł UKS-P 7kW ze sterownikiem!

TEL. 737 396 172 737 - pokaż numer telefonu -

Na terenie kraju dostawa GRATIS!

Nasza firma specjalizuje się w produkowaniu wszelakiego rodzaju kotłów, począwszy od uniwersalnych - wszystko palnych z lub bez nadmuchu od 5kW do 560kW poprzez miałowe - całodobowe o wysokiej sprawności cieplnej od 9kW do 500kW po kotły automatycznym podawaniem paliwa na eko-groszek, miał, pellet, z dodatkowym rusztem żeliwnym umożliwiający spalanie drewna, węgla itp.-zamówienia indywidualne.

ZALETY NASZYCH KOTŁÓW:

- bardzo wysoka sprawność cieplna,

- możliwość stosowania wielu paliw,

-ekonomiczna eksploatacja,

- kocioł wykonany jest z atestowanej stali,

-prosta i łatwa obsługa.

TRANSPORT NA TERENIE KRAJU GRATIS!

Oferta obejmuje:

* Kotły UKS, UKS-P *

Kocioł grzewczy typu UKS znajduje zastosowanie głównie w instalacjach centralnego ogrzewania w budynkach mieszkalnych, obiektach handlowych i usługowych, warsztatach, gospodarstwach wiejskich, szklarniach, szkołach itp. Przeznaczone są do podgrzewania wody do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90 st. C. Kotły typu UKS mogą być stosowane wyłącznie w instalacjach systemu otwartego zabezpieczonych

* Kotły KWM-S *

Kotły typu KWM-S przeznaczone są do podgrzewania wody w układzie otwartym instalacji c.o. wg PN-91/B-02413 do temperatury na wylocie nie przekraczającej 90°C. Znajdują one zastosowanie głównie jako ogrzewanie budynków mieszkalnych, pawilonów handlowych i usługowych, warsztatów, obiektów gospodarstw wiejskich, szklarni, szkół itp. Mogą pracować w układzie grawitacyjnym lub wymuszonym. zgodnie z PN-91/B-02413, mogą pracować w układzie grawitacyjnym lub pompowym.

* Kotły KWM-SR *

Kotły stalowe wodne typu KWM-SR wyposażone są w automatyczny podajnik i specjalny retortowy palnik węglowy oraz dodatkowo w ruszt żeliwny, umożliwiający tradycyjny sposób palenia w przypadkach szczególnych np. braku prądu, awarii podajnika lub innego zespołu.
Dzięki swym niezwykłym zaletom pozwalają na bardzo łatwą obsługę, racjonalne i ekonomiczne prowadzenie procesu spalania. Przy prawidłowej eksploatacji, zgodnej z niniejszą instrukcją, kocioł będzie niezawodnie służył przez wiele lat.

GWARANCJA:
Udzielamy napraw gwarancyjnych jak i pogwarancyjnych!!!
Gwarancja na kocioł: 4 lata
Gwarancja na spoiny: 6 lat

Jeżeli nie wiesz lub nie jesteś pewien który kocioł będzie odpowiedni dla Twojego domu ZADZWOŃ 737 396 172 737 - pokaż numer telefonu - – DORADZIMY!!

http://piece-co.com.pl

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, na innych aukcjach posiadamy szeroki wybór różnych kotłów o zróżnicowanej mocy.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Krzysztof
Na Lento.pl od 22 kwi 2014
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie