Ozonowanie Dezynfekcja Zamgławianie biur domów samochodów FV

Dodane: Sobota, 24 Październik, 2020  13:55
  • Kategoria: Usługi / Sprzątanie

Opis oferty:

Firma Dezynfekująca zaprasza do skorzystania z oferty:
Ozonowanie
Dezynfekcja
Zamgławianie

Dezynfekujemy
-biura,
-firmy,
-hale,
-sklepy,
-banki,
-gabinety,
-przedszkola,
-przystanki,
-chodniki,
-domy,
-mieszkania,
-samochody,
-auta.

Działamy tak aby zabić wirusy i bakterie w Państwa otoczeniu. Indywidualnie dobieramy metodę; ozonowanie, dezynfekcję lub zamgławianie, tak aby otrzymać pewność, że są Państwo bezpieczni.

Ozonowanie:
Pozwala trwale usunąć szkodzące zdrowiu alergeny i bakterie, nadając mieszkaniu świeżość i zapach nowości. Usuwa zarówno zapach papierosów jak i też wirusy, Polega na wytworzeniu przez specjalny atestowany ozonator takiego stężenia ozonu, które będzie skuteczne. Po ok. 2 godzinach już można ponownie korzystać z nieruchomości. Ozon to gaz którego cząsteczka zawiera trzy atomy tlenu. Jego zapach przypomina świeże powietrze po burzy. Ozonowanie skutecznie usuwa: pleśnie i grzyby, roztocza, drobnoustroje, pyłki kwiatowe, odór papierosowy, toksyczne związki chemiczne (składniki farb, lakierów), wszelkie nieprzyjemne zapachy. Ozonowanie jest ekologiczną (bez użycia środków chemicznych) metodą dezynfekcji. Wytworzony ozon dociera do wszystkich zakamarków pomieszczeń poddanych ozonowaniu. Nie powoduje przy tym żadnych skutków ubocznych, ani też reakcji alergicznych. W wyniku tego procesu z całego pomieszczenia zostają usunięte alergeny.
Ozon to doskonały gaz, który pozwala pozbyć się uciążliwych zapachów. Usuwa je w 99%.
Kiedy w naszym domu czy mieszkaniu pojawią się insekty (karaluchy, pluskwy, mrówki), a tradycyjne metody nie są skuteczne, ozon doskonale rozwiąże uciążliwy problem.
Regularne stosowanie metody ozonowania nadaje świeżość i zapewnia czystość w naszym otoczeniu. Dużą zaletą ozonowania jest nietrwałość termiczna ozonu, który bardzo szybko ulega rozkładowi. Pomieszczenie po ozonowaniu w krótkim czasie ( ok. 30-60 minut) staje się bezpieczne. Jedyny warunek to przewietrzenie pomieszczenia w celu usunięcia resztek ozonu, więc nawet po 2h można spokojnie korzystać z pomieszczenia.

Dezynfekcja:
Dezynfekcja sprawia, że pomieszczenia, powierzchnie i przedmioty są wolne w niemal 100% od bakterii i innych drobnoustrojów, co czyni je bezpiecznymi dla zdrowia człowieka. Postępowanie mające na celu maksymalne zmniejszenie liczby drobnoustrojów w odkażanym materiale.
Dezynfekcja niszczy formy wegetatywne mikroorganizmów. Zdezynfekowany materiał nie musi być jałowy. Dezynfekcja, w przeciwieństwie do antyseptyki dotyczy przedmiotów oraz powierzchni użytkowych. Wykonujemy zabiegi dezynfekcji produktów spożywczych, przedmiotów, biur, mieszkań, w obiektach po zalaniach, w pomieszczeniach sanitarnych w tym salach chorych, w gabinetach lekarskich, w miejscach użyteczności publicznej, w pomieszczeniach po zgonach, w pojazdach, magazynach, obiektach inwentarskich, chłodniach, a także pomieszczeniach z klimatyzatorami itp, - skutecznie niszcząc wirusy, bakterie, grzyby.

Zamgławianie:
Zamgławianie ULV to bardzo efektywna i skuteczna metoda dezynfekcji. Polega na rozproszeniu mgły, która składa się z mieszaniny wody i preparatu biobójczego. Dociera ona w każde miejsce zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz nieruchomości. Zaletą zamgławiania jest to, że idealnie działa na zewnątrz, można nią wykonywać opryski: klamek, drzwi, przystanków, barierek czy chodników.
Zamgławianie nieruchomości polega na rozpylaniu niewielkich cząsteczek wody wraz z atestowanym płynem wirusobójczym w pomieszczeniu. Powstała w ten sposób mgła wnika głęboko we wszystkie przedmioty i sprzęty znajdujące się w pomieszczeniu i dogłębnie je oczyszcza. Metoda ta może być wykorzystywana zarówno w mieszkaniach prywatnych, biurach jak i miejscach użyteczności publicznej. Jest ona w pełni bezpieczna zarówno dla ludzi jak i dla zwierząt. Do oczyszczanej nieruchomości można bezpiecznie wrócić już po kilku godzinach. Odkażanie pomieszczeń powinno być wykonane zawsze, jeśli wiemy bądź przypuszczamy, że w danym miejscu przebywała osoba zarażona wirusem.

www.ozonowanienieruchomosci.pl

Posiadamy zgrane przeszkolone zespoły gotowe do walki z wirusem. Posiadamy całe umundurowanie: maseczki, rękawiczki, kombinezony ochronne.
Wystawiamy fakturę vat. Działamy na terenie całego kraju. Posiadamy krótkie terminy, często nawet danego dnia. Działamy 24H/7 dni w tygodniu. Usługi wykonujemy od kwoty 200zł. Zapraszamy do kontaktu poprzez wiadomość lub telefonicznie.
Wyślij wiadomość

Wyślij wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 8MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Na Lento.pl od 22 lut 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij ogłoszenie

Udostępnij na FacebookTweetnijUdostępnij na Messenger Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków