oszczędzam 20% na paliwie w domu i w samochodzie

Dodane: Sobota, 20 Październik, 2018  12:10
  • Cena: 200 zł
  • Kategoria: Motoryzacja / Części i narzędzia / Części samochodowe / Silnik
  • Stan: Nowe

Opis oferty:

VOLKSWAGEN mógłby uniknąć afery i kar, gdyby 15 lat temu, zaufał swoim diagnostom z Poznania.
Warto poznać fakty i opinie o wynalazku japońsko-szwedzko- polskim, którym zachwycają się kierowcy oraz użytkownicy pieców gazowych i olejowych w wielu krajach świata.
Wynalazek o nazwie MULTIMAG badali specjaliści serwisów, światowych producentów samochodów.
Stwierdzono obniżenie zużycia paliwa od 15 do 20 %,wzrost mocy i dynamiki oraz dużą redukcję zadymienia, nawet o 80 procent, co nazwano rewelacją w zakresie ochrony środowiska.

Mistrzowie Polski jazd oszczędnościowych – Andrzej Kowalewski i Bogdan Godlewski – wybrali tylko multimagi spośród urządzeń zwanych akywatorami magnetycznymi.
Japońscy i amerykańscy eksperci stwierdzili, że istnieje tylko kilku producentów w świecie, którzy znają tajniki technologiczne, dzięki którym ich aktywatory magnetyczne zapewniają przez wiele lat, dobre efekty w każdym aucie.
Żadne z tych urządzeń, podobnie jak multimag, nie jest sprzedawane w Polsce przez Allegro, Selgros lub inne sieci handlowe.

Specjaliści serwisów BOSCHA uznali multimagi za bardzo skuteczny i tani sposób przedłużenia żywotności silników, katalizatorów i filtrów cząstek stałych, gdyż zabezpieczają auta przed powstawaniem usterek. Dotyczy to nieprawidłowości działania układu zaworowego, zaworów recyrkulacji spalin, oraz regulatorów biegu jałowego, których przyczyną są nagary tworzące się zawsze w procesie spalania paliwa.
Zdaniem ekspertów BOSCHA, multimagi są niezbędne we współczesnych autach, również w najnowocześniejszych, stosujących benzynę, ON lub LPG.
Każdy kierowca odczuwa w swoim portfelu, pozytywny efekt działania wynalazku MULTIMAG, który nie ma konkurenta w zakresie skuteczności działania.
Multimagi sprawdziły się na wielu nowoczesnych obiektach przemysłowych, jak huty szkła czy zakłady ceramiki szlachetnej i budowlanej, w których spowodowały nie tylko obniżenie zużycia paliw od 10 do 18%, lecz także poprawę jakości wyrobów i dużą redukcję związków toksycznych w spalinach. Efekty oszczędnościowe i ekologiczne potwierdzają właściciele kotłowni w domach, osiedlach mieszkaniowych i w zakładach produkcyjno- usługowych.
Obniżenie emisji cząstek stałych w spalinach dochodzi nawet do 80%.
Zapraszamy na stronę multimaga.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Krystian Witaszak
Na Lento.pl od 11 sie 2014
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie