Optymalizacja procesów biznesowych w Twojej Firmie

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Piątek, 13 Kwiecień, 2018  19:51
  • Współpraca biznesowa

Opis oferty:

CKconsulting - Optymalizacja procesów biznesowych

Funkcjonowanie każdej firmy opiera się na przepływie informacji, materiałów, kapitału oraz ludzi, które z kolei podlegają określonym ustrukturyzowanym procesom. Postępujący rozwój techniczny oraz nieustannie zmieniające się otoczenie zewnętrzne sprawiają, że, aby firma mogła pozostać konkurencyjna, raz stworzone procesy wymagają monitorowania i dostosowania do realiów rynkowych. Działanie nakierowane na usprawnienie procesów w firmie to właśnie optymalizacja procesów biznesowych.

Optymalizacja procesów biznesowych jest wykonywana poprzez doradztwo w zakresie redukcji kosztów, poprawy sprawności operacyjnej, zmian organizacyjnych oraz identyfikację i usprawnienia nieefektywności w kluczowych obszarach funkcjonowania firmy.

Efektami prac nad optymalizacją procesów biznesowych są obniżenie kosztów procesów, nierzadko o kilkadziesiąt procent, poprawa ich jakości (redukcja liczby błędów, poprawa terminowości) a ostatecznie wzrost zadowolenia klientów i zysków osiąganych przez firmę. Optymalizacja procesów jest obecnie kluczowym działaniem, pomagającym firmom utrzymać lub zbudować przewagę konkurencyjną.

Skontaktuj się z Nami przez formularz kontaktowy na naszej stronie www.ckconsulting.pl , wspólnie określimy, co możemy zrobić, aby usprawnić procesy biznesowe w Twojej Firmie.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
CKconsulting
Na Lento.pl od 24 sty 2013
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie