Oferta Pracy: Operator Wózka Widłowego

Dodane: Piątek, 27 Wrzesień, 2024  11:04

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Dam pracę / Magazynier
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa zlecenie
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Płaca brutto min.:30 zł
  • Płaca brutto max.:30 zł
  • Wynagrodzenie:godzinowo
  • Pracodawca: Rekruter

Opis oferty pracy

Miejsce pracy: Sieradz
Opis stanowiska:
Poszukujemy 3 doświadczonych operatorów wózków widłowych do pracy w magazynie w Sieradzu. Dołącz do naszego zespołu, jeśli masz doświadczenie w obsłudze wózków oraz pracy z wysokimi stosami magazynowymi.
Twoje zadania:
• Obsługa wózków widłowych (góra-dół) oraz praca z wysokimi stosami towarów.
• Współpraca z zespołem w realizacji zadań magazynowych.
Wymagania:
• Udokumentowane doświadczenie jako operator wózka widłowego.
• Umiejętność obsługi wózków bocznych.
• Gotowość do testu umiejętności po przyjeździe.
Oferujemy:
• Wynagrodzenie: 26 PLN netto/h (30 PLN netto dla studentów).
• Zakwaterowanie: 350 PLN miesięcznie.
Informacje dodatkowe:
• Praca dostępna dla obywateli Ukrainy, Białorusi, Mołdawii oraz Armenii którzy mogą pracować na podstawie oświadczenia o powierzeniu wykonywania pracy cudzoziemcowi
• Pomagamy z wyrobieniem karty pobytu
• Wyrabiamy status studenta
Kontakt: @ / 517 - pokaż numer telefonu - (WhatsApp)
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Lokalizacja: Poznań w promieniu 25 km
Kategoria: Praca » Dam pracę » Magazynier

Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach

Uzupełnij adres e-mailWpisz poprawny adres e-mail
Wyślij wiadomość

Max. 8MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Rekruter
Konto firmowe
Na Lento.pl od 25 wrz 2024
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
  • Udostępnij ogłoszenie
  • Dodaj na Facebook
Wyczyść historię

Udostępnij na FacebookTweetnij Kopiuj link do ogłoszenia

Dodaj notatkę

Opis musi być krótszy niż 250 znaków