Odszkodowanie za złamanie miednicy

Dodane: Sobota, 09 Luty, 2019  19:59
  • Pozostałe usługi
  • Cena: Za darmo

Opis oferty:

Odszkodowanie za złamanie miednicyKancelaria

Skonsultuj bezpłatnie swoje prawa po wypadku

Kontakt Tel. 781219446 781 - pokaż numer telefonu -
Nasza strona internetowa www.aka-odszkodowania.plKontakt

Odszkodowawcza AKA jako jedyna oferuje Państwu unikatowe w skali kraju rozwiązanie pozwalające na prowadzenie sporu sądowego bez jakiegokolwiek ryzyka finansowego ze strony poszkodowanego.W umowie z Poszkodowanym gwarantujemy pokrycie wszelkich kosztów procesu (wpis sądowy, zaliczki na biegłych, itp. ), a w razie przegrania procesu koszty zastępstwa procesowego pełnomocnika drugiej strony Również bezpłatnie zapewnimy Państwu zastępstwo procesowe przez naszych radców prawnych i adwokatów specjalizujących się od lat w sprawach odszkodowawczych.

Do złamania miednicy może dojść na skutek różnego rodzaju wypadków. Najczęściej są to wypadki bardzo ciężkie, w których siła uderzenia jest duża. Będę to przede wszystkim wypadki drogowe, komunikacyjne, potrącenia pieszych czy rowerzystów. Zdarza się również, że do złamania kości miednicy dochodzi na skutek upadku – poślizgnięcia czy potknięcia w miejscu publicznym. Takie urazy będą szczególnie częste u osób starszych, które ze względu na choroby, zwyrodnienia czy osłabienie kości są bardziej podatni na takie złamania.

Zadośćuczynienie za złamanie miednicy
Należy pamiętać, iż na podstawie kodeksu cywilnego przysługuje szereg roszczeń. Odszkodowanie jest tylko jednym z nich i nie jest też najwyższe. Poszkodowany może ubiegać się również o zadośćuczynienie, które pokrywa szkodę moralną, psychiczną i fizyczną powstałą na skutek wypadku. Zadośćuczynienie za złamanie miednicy może wynieść od 30 do 60 tys. zł. Należy przy tym pamiętać, iż na wysokość zadośćuczynienia będzie mieć wpływ rozmiar szkody, czyli takie czynniki jak:

jakie kości zostały złamane (złamanie kości kulszowej, złamanie talerza biodrowego, złamanie kości guzicznej, złamanie kości krzyżowej, złamanie kości łonowej);
jak długo trwało leczenie i rehabilitacja;
czy wypadek pozostawił po sobie trwałe następstwa dla zdrowia poszkodowanego;
czy poszkodowany jest w pełni sprawny, czy też stał się inwalidą.

ODMÓWIONO TOBIE WYPŁATY ODSZKODOWANIA LUB ZANIŻONO !! ODZYSKUJEMY TEŻ ROSZCZENIA Z KONT EMERYTALNYCH I BANKOWYCH. OFERUJEMY AUTO ZASTĘPCZE PO KOLIZJI BEZPŁATNIE. DOKUMENTACJĘ ODSZKODOWAWCZĄ I DECYZJE T.U. ANALIZUJEMY BEZ OPŁAT I ZOBOWIĄZANIA DO WSPÓŁPRACY Z NAMI- sprawdzamy do 16 lat w s t e c z!!!. Nasza MARŻA od 15%BRUTTO. ŚRODKI FINANSOWE OD UBEZPIECZYCIELA TRAFIAJĄ BEZPOŚREDNIO NA TWOJE KONTO I TY PŁACISZ NAM. WYPŁACAMY ZALICZKI. ADWOKAT W SPRAWACH KARNOODSZKODOWAWCZYCH G R A T I S..POKRYWAMY PEŁNE KOSZTY SĄDOWE. ..ZA .WYPADKI ŚMIERTELNE UZYSKUJEMY ODSZKODOWANIA DO 20 LAT WSTECZ.. ODKUP SZKODY Z OC/AC - do 3 lat WSTECZ. OBSŁUGUJEMY - SZKODY OSOBOWE, MAJĄTKOWE, RZECZOWE, BŁĘDY MEDYCZNE,WYPADKI KOMUNIKACYJNE, W PRACY, ROLNICTWIE, ,WYPADKI w SZKOLE, NA ulicy.

Celem firm ubezpieczeniowych jest odmowa lub wypłata jak najniższego odszkodowania w jak najpóźniejszym terminie.
MY JESTEŚMY PO TWOJEJ STRONIE I MOŻEMY WALCZYĆ O ZADAWALAJĄCE CIĘ KWOTY np.
Uszkodzenia klatki piersiowej

Złamanie żeber
od 5.000zł do 75.000zł
Złamanie mostku
od 3.000zł do 30.000zł
Uszkodzenie płuc i opłucnej
od 10.000zł do 250.000zł
Utrata śledziony
od 20.000zł do 90.000zł
Uszkodzenie wątroby, dróg żółciowych lub trzustki
od 5.000zł do 180.000zł
Złamanie łopatki
od 5.000zł do 120.000zł
Złamanie obojczyka
od 5.000zł do 60.000z
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Paweł
Na Lento.pl od 20 sie 2016
Strona użytkownika
Obserwujesz
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń