Nowoczesność wymaga wiedzy

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Piątek, 12 Kwiecień, 2019  15:40
  • Kategoria: Usługi / Pozostałe usługi

Opis oferty:

Filia szwedzkiej firmy DLS-detektiver, livvakter, juridik, Oddział w Polsce , z adresem ul. Żurawia 32/34, 00-515 Warszawa, oferuje n/ usługi dla osób prywatnych i firm w Polsce, które są związane z n/w sprawami :
1- Wykrywaniem - zdrad, niewierności, ukrytych długów, dzieci, żon, mężów, powiązań konkubinatu, kochanek/kochanków, ukrytych nałogów hazardowych, narkotycznych, zaburzeń hormonalnych t.z.n. powiązania seksualnych przeżyć, prostytucji, udziału w filmach pornograficznych, itd.
2- Przygotowuje strony do - rozwodów, separacji, podziału majątku, zmian okolicznościowych, ekonomicznych powikłań, umowy o intercyzę, itd.
3- Dokonuje sprawdzeń i kontroli przed - podpisywaniem umów handlowych, wykonawczych, dostawczych, exportowych, importowych, zabezpieczeń płatności i wypłacalności, zabezpieczeń umów jakościowych, itd.
4- Dokonujemy - różnego rodzaju dochodzenia, jak również sprawdzanie i szukanie błędów w : śledztwach, wyrokach sądowych, intercyzach, przedślubnych kontroli ukrytych chorób dziedzicznych, problemów nałogowych, zadłużeń ekonomicznych, nieuregulowanych spraw i zobowiązań osobistych, itd.
5- Piszemy pozwy o odszkodowania i w Polsce i w Skandynawii, jak również wykonujemy przygotowania do prawnych żądań i uzasadnień, itd.
6- Zabezpieczamy i dokonujemy porozumień oraz ugody w sprawach konfliktowych, zagrożeniowych, ekonomicznych żądań, przemocy w małżeństwie, konkubinatu lub innych normalych powiązań, itd.
7- Prowadzimy n/w specialne szkolenia dla strukturowania nowoczesnego życia i funkcjonowania osób prywatnych i firm w nowoczesnym rozwoju społeczeństwa. (Jesteśmy jako jedyni w Europie i pozostałym świecie w tych szkoleniach ).
A- Odpowiedzialność KOBIET za nową Generację ludzi
B- Jak mówić - Jak przyjąć - Jak przyznać się do PRAWDY.
C- Jak sprawdzić przeszłość wybranego Partnera..
D- Miłość czy tylko Zaburzenia Hormonalne .
E- Konflikty rodzinne i przyczyny niewierności.
F- Konflikty firmowe między pracownikami oraz brak odpowiedzialności za pracę.
8- Dokonujemy też doradztwa w sprawach indiwidualych, które powodują hamowanie życia i dochodów według własnych oczekiwań.
Obercnie w/w działalności prowadzimy w Szwecji, które są używane przez grupę tzw. Ludzi zamożnych/bogatych i gruppę ludzi o średnich dochodach. Każde społeczeństwo na całym świeci dzieli się na trzy grupy: PIERWSZA grupa to grupa ludzi bogatych, DRUGA grupa to grupa ludzi o średnich dochodach i TRZECIA grupa to grupa ludzi biednych.
Wiedza i umiejętności u ludzi w każdym społeczeństwie buduje dobrobyt i bogactwo każdego Państwa.
Zapraszamy do korzytania z naszych USŁUG i szkoleń. Zamawianie czasu na wizytę lub krytykę naszej działalności można dokonać drogą mailową info@dls-detektiver.se lub telefonicznie 731 - pokaż numer telefonu - . Czytaj więcej na : www.dls-detektiver.se

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań / Nowe Miasto
Henryk Sanda
Na Lento.pl od 02 sty 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń