Nowoczesność wymaga usług DLS

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Piątek, 12 Kwiecień, 2019  15:40
  • Kategoria: Usługi / Pozostałe usługi
  • Cena: 1 000 zł

Opis oferty:

Zapraszamy do korzystnia z DLS-detektiver, livvakter, juridik, sp.z.o.o. Oddział w Polsce USŁUG detektywistycznych, ochrony osobistej i wszystkie sprawy prawne i w Polsce i Sakandynawi oreaz pozostałych Państwach UNI oraz oferujemy nowoczesne szkoleń.
Oferujemy też pomoc w nawiązywaniu kontaktów oraz exportowaniu towarów/produktów/usług do Państw Skandynawi oraz mportowaniu towarów/produktów/usług ze Skandynawi do Polski.
Piszemy umowy handlowe do współpracy jak również kontrolujemy i krajowych i zagranicznych kontrahentów/kupców czy za zamówione towary/usługi/produkty dostaniecie zapłacone.
Uwaga, nigdy nie podpisujcie umów w języku Angielskim, jedynie do Angli. jeżeli chcecie exportować lub importowć towary/usługi/produkty do Państw Skandynawi, ponieważ prawnie nie można przetłumaczyć dokładnie znaczenia słów prawnych na języki Skandynawskie, ( szwedzki lub duński lub norweski) kiedy sprawa jest w sądzie.
Piszemy SPECIALNE umowy dla firm transportowych aby samochody nie były zabierane przez Władze Celne innych Państw.
Najlepiej jest pisanie umow w języku - Polsko-Szwedzkim lub Polsko-Duńskim lub Polsko-Norweskim , to samo dotyczy innych Państw, kiedy rozpoczynacie handel lub współpracę biznesową. Te zasady obowięzują do wszystkich Państw UNI. Gwarantuejmy też otrzymanie zapłaty za wysłane towary/produkty/usługi, gdy korzystacie z naszych usług.
Prowadzimy sprawy WYKRYWANIA - zdrad, niewierności, objetnic, ukrytych żon/mężów/dzieci, oszustw matrymonialnych , biznesowych, prowadzimy sprawy rozwodowe , spadkowe, odszkodowawcze, kontrolowania zagranicznych pracodawców oraz przymusu Polskich kobiet/dziewczyn do prostytucji, filmów pornograficznych itd.
Zapraszamy do:
DLS-detektiver, livvakter, juridik, sp.z.o.o. Oddział w Polsce , z siedzibą przy ul. Żurawia 32/34, ( przy ul. Marszałkowskiej 92), 00-515 Warszawa, wpisaną do Rejestru Przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy dla miasta Warszawy, XII Wydział Gospodarczy POD numerem KRS 000 - pokaż numer telefonu - 5, REGON 361 - pokaż numer telefonu - 00000. lub
DLS-detektiver, livvakter, juridik w Malmö-Szwecja
Firma jest zarejestrowana w Bolagsverket i Sundsvall
Adres biura- Östra Rönneholmsvägen 4, 211 47 Malmö,
Adres pocytowy – Box 5149, 200 71 Malmö-Szwecja tel.0046 40 6160159
Alla kontakt uppgifter finns på www.dls-detektiver.com

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań / Stare Miasto
Henryk Sanda
Na Lento.pl od 02 sty 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń