Nawigacja motocyklowa Garmin Zumo 595 LM Nowa

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Piątek, 28 Czerwiec, 2019  19:53
  • Kategoria: Car audio i GPS / GPS i akcesoria GPS
  • Stan:Nowe
  • Cena: 2 290 zł

Opis oferty:

Nowa Edycja Garmin Zumo 595 LM Europa Travel Edition posiada dodatkowo bezpłatną aktualizacje oraz dodakowe mapy państw:Ameryki Północnej, Ameryki Południowej, Afryki Południowej, Australi i Nowej Zelendii Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej.
Zaawansowana nawigacja motocyklowa do planowania nowych przygód
Przystosowany do obsługi w rękawicach, czytelny w świetle słonecznym oraz działający w dwóch położeniach wytrzymały ekran dotykowy o przekątnej 5 cali jest także odporny na trudne warunki pogodowe (IPX7)Szczegółowe mapy Europy z ich bezpłatną, bezterminową5 aktualizacjąGarmin Adventurous Routing™ wyszukuje kręte lub pagórkowate drogi i stara się unikać autostradOstrzeżenia o ostrych zakrętach, przejazdach kolejowych, fotoradarach i nie tylkoTryb głośnomówiący i powiadomienia ze smartfonu2 na ekranie urządzenia ZūmoSterowanie muzyką z odtwarzacza MP3 lub smartfonu i strumieniowe przesyłanie usług muzycznych Spotify®3 Stworzony do ekscytującej jazdy

Zūmo 595LM został wyposażony w funkcję Garmin Adventurous Routing™ umożliwiającą planowanie ciekawych tras z uwzględnieniem krętych, pagórkowatych dróg terenowych. To nawigacja motocyklowa stworzona z myślą o emocjonujących przygodach. Duży ekran dotykowy o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 5 cali można obsługiwać w trybie poziomym lub pionowym. Ekran redukuje odblaski światła i poprawia czytelność wyświetlacza, nawet w jasnym świetle słonecznym.Zalety technologii Bluetooth


Zsynchronizuj urządzenie Zūmo ze zgodnym smartfonem2 oraz z zestawem słuchawkowym lub kaskiem z obsługą technologii Bluetooth (sprzedawane osobno). Bezpiecznie przechowuj telefon w kieszeni lub kufrze i korzystaj z możliwości prowadzenia rozmów przez zestaw głośnomówiący bez odrywania uwagi od drogi. Odbieraj również personalizowane powiadomienia z telefonu3 o połączeniach, SMS-ach, alertach aplikacji i nie tylko, które będą wyświetlana na wyświetlaczu urządzenia nawigacyjnego.Ciesz się muzyką w podróży
Chcesz zabrać ze sobą w podróż własną muzykę? Zūmo pozwala sterować muzyką i multimediami ze zgodnego odtwarzacza MP3 lub smartfonu2, bezpośrednio na wyświetlaczu ekranu dotykowego. Możesz nawet przesyłać ulubione listy odtwarzania z popularnego serwisu muzycznego Spotify3.


Bezpieczniejsza podróż dzięki łączności ze smartfonem


Jakie są warunki na trasie przed Tobą? Zūmo 595LM może połączyć się z radarem monitorującym pogodę i odbierać bezprzewodowo informacje o ruchu drogowym za pośrednictwem aplikacji Smartphone Link7. Jest ona również wyposażona w funkcję LiveTrack, która pozwala znajomym na śledzenie Twojej trasy, gdziekolwiek jesteś.

 

Zachowaj większą uwagę dzięki alertom dla motocyklistów


Aby poprawić koncentrację na drodze i zachęcić do bezpiecznej jazdy, Zūmo 595LM wyświetla pomocne alerty dotyczące zbliżających się ostrych zakrętów, zmian w ograniczeniach prędkości, przejazdów kolejowych oraz przejść dla zwierząt, stref wokół szkół i nie tylko. Dodatkowo otrzymasz powiadomienie przed wjazdem w ulicę jednokierunkową po prąd. Przesyłane są również alerty o zbliżających się fotoradarach1. Co więcej w przypadku długich podróży ostrzeżenie o zmęczeniu4 będzie sugerowało porę i miejsca na odpoczynek. Funkcja Up Ahead wyraźnie zaznacza ważne lub pomocne punkty na trasie przed Tobą, bez przełączania widoku mapy na wyświetlaczu. Natomiast funkcja łatwego kształtowania trasy pozwala na dodawanie do niej punktów i jej modyfikację, biorąc pod uwagę preferowane obszary lub konkretne drogi.

 

  

Koniec jazdy na oparach


Wbudowany komputer podróży z cyfrowym wskaźnikiem paliwa znajduje się w standardowym wyposażeniu urządzenia Zūmo 595LM. Dzięki niemu łatwo oszacować, ile kilometrów można przejechać, zanim zbiornik będzie pusty. Alerty o konieczności postoju na tankowanie informują, kiedy należy zatankować, a nawet wskazują lokalizacje stacji benzynowych. Przydatny wskaźnik limitu prędkości sygnalizuje, kiedy należy zwolnić. Dodatkowo kompas cyfrowy i baza danych punktów szczególnych pomagają w zlokalizowaniu punktów serwisowych, dealerów i wielu innych punktów usługowych. Dostępny w Zūmo dziennik historii usług pozwala śledzić daty serwisowania, przebieg i przeprowadzone naprawy motocykla.

 

 Nawigacja z użyciem rozpoznawalnych punktów orientacyjnych


Garmin Real Directions™ nadaje nową definicję wskazówkom nawigacyjnym. Oprócz wymawiania nazw ulic Zūmo dostarcza wskazówek, korzystając z rozpoznawalnych punktów orientacyjnych, budynków i skrzyżowań z sygnalizacją świetlną (np. „Skręć w prawo za czerwonym budynkiem”). Co więcej, dzięki danym Foursquare® urządzenie Zūmo ma w pamięci miliony nowych i popularnych miejsc, które warto poznać.

 

   

Bezterminowe aktualizacje map
Nawigacja Zūmo 595LM zapewnia darmowe aktualizacje map5 przez cały okres użytkowania urządzenia, dzięki czemu trasy zawsze zawierać będą najbardziej aktualne punkty szczególne i mapy oferowane przez firmę Garmin.

 

Narzędzia nawigacyjne
 

Widok skrzyżowań photoReal zapewnia realistyczny podgląd skrzyżowań i rozjazdów na trasie, ułatwiając nawigowanie w skomplikowanym ruchu. Jasna kolorowa strzałka na wyświetlaczu  oraz pomocne uwagi głosowe wskazują właściwy pas, jaki należy zająć, aby skręcić lub zjechać z trasy. Nawigacja wyświetla trójwymiarową wizualizację terenu i wzniesień. Dodatkowo funkcja TracBack® pozwala na powrót tą samą trasą. Ekran działający w dwóch położeniach.

Dodatkowo nawigacja obsługuje trasy po bezdrożach oraz posiada funkcję planowania podróży powrotnej. Umożliwia automatyczne zaplanowanie trasy w oparciu o czas, dystans i lokalizację. Funkcja "Kręte drogi" proponuje trasy z licznymi zakrętami.

 

  

  

 

Monitorowanie ciśnienia w oponach
Aby zwiększyć bezpieczeństwo na drodze, Zūmo 595LM jest zgodne z czujnikiem monitorującym ciśnienie w oponach6 firmy Garmin (TPMS, sprzedawany osobno). Do każdej opony potrzebne jest jeden czujnik TPMS (do użytku wyłącznie z metalowymi trzpieniami zaworu). Czujniki TPMS korzystają z technologii bezprzewodowej do przesyłania informacji o ciśnieniu opon, które możesz przeglądać w czasie rzeczywistym na wyświetlaczu urządzenia Zūmo.

  

 

Zgodność z kamerą VIRB®
Możliwość współpracy Zūmo 595LM z serią kamer HD VIRB firmy Garmin (sprzedawane osobno) pozwala na rejestrowanie najważniejszych momentów z podróży. Urządzenie umożliwia zdalne starowanie kamerą VIRB – nagrywanie można rozpocząć i zatrzymać z poziomu wyświetlacza Zūmo. Dzięki temu z łatwością i przyjemnością będziesz rejestrować i przeżywać na nowo każdą przygodę.

 

   

Aktualizacje i dodatki
Aplikacja Garmin Express™ służy do aktualizowania urządzenia Zūmo 595LM. Garmin Express umożliwia łatwą aktualizację map i oprogramowania, przenoszenie ulubionych lokalizacji z jednego urządzenia do drugiego oraz instalowanie darmowych niestandardowych głosów i ikon pojazdów. Co więcej — oprócz uchwytu motocyklowego — wszechstronne urządzenie Zūmo 595LM jest również wyposażone w uchwyt samochodowy i przewód zasilający, dzięki czemu możesz z niego korzystać zarówno w swoim samochodzie, jak i na motocyklu. 

Solidny i gotowy do drogi
Dzięki wytrzymałej konstrukcji odpornej na działanie paliwa, promieni UV i trudnych warunków pogodowych Zūmo 595LM to urządzenie stworzone do pracy w ciągłym ruchu. Urządzenie Zūmo zostało dokładnie przetestowane pod kątem upadków i wibracji, aby sprostać każdym warunkom drogowym. Informacje na temat pogody i ruchu drogowego za pośrednictwem aplikacji Smartphone Link.  

 

1 Ostrzeżenia o fotoradarach na światłach nie są dostępne we wszystkich regionach.2 Wymaga kasku, zestawu słuchawkowego lub smartfonu zgodnego z technologią Bluetooth (sprzedawane osobno). Aby otrzymywać powiadomienia z telefonu w urządzeniu nawigacyjnym, należy pobrać bezpłatną aplikację Smartphone Link. Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. W celu uzyskania informacji dotyczących pakietu usług i opłat za roaming należy skontaktować się z operatorem. Może być wymagana subskrypcja.3 Sterowanie muzyką i multimediami działa w przypadku urządzeń iPhone® 4S i nowszych oraz iPod touch® 2. generacji i nowszych. Wymagane jest mobilne urządzenie cyfrowe obsługujące usługę Spotify® oraz płatna subskrypcja (jeśli jest dostępna). Usługa Spotify jest dostępna w tych krajach i jest obsługiwana przez urządzenia przenośne z systemem Android ™ i iOS oraz inne urządzenia wymienione poniżej.4 Ostrzeżenie o zmęczeniu włącza się po długim okresie jazdy bez przystanków.5 Warunki bezterminowej subskrypcji map6 Nie do użytku w samochodach.7 Wymaga smartfonu z technologią Bluetooth. Na użytkownika zostaną nałożone opłaty za pakiet transferu danych, jeśli mają one zastosowanie. Może być wymagana subskrypcja.

 

 

 Atrybuty

Wielkość ekranu:5 cali

Polski lektor i menu -Tak

Zakres mapy EuropaBezpłatna aktualizacja mapy - Dożywotnio

Łączność z kaskiem przez Bluetooth - Tak

komunikaty + połączenia telefoniczne

Odtwarzacz muzyki MP3 -Tak

Prostota obsługi 10/10

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Krzysztof Kryger
Na Lento.pl od 18 maj 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń