Młodszy kucharz praca w kuchni w ośrodku wypoczynkowym w Alp

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Sobota, 12 Styczeń, 2019  09:13
  • Kategoria: Dam pracę / Gastronomia / Hotelarstwo
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Dodatkowe:Brak wymagań
  • Pracodawca: IPF GROUP S.A.

Firma IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na rynku krajowym oraz na terenie Francji. Naszym klientem jest renomowana sieć hoteli i ośrodków wypoczynkowych, która posiada swoje obiekty na całym świecie, również na terenie Francji.

Dla naszego klienta poszukujemy pracownika na stanowisko:

Młodszy kucharz

Lyon

Zakres obowiązków:

- mycie, obieranie i krojenie warzyw oraz owoców,
- pomoc w przygotowywaniu potraw,
- zmywanie naczyń,
- czyszczenie sprzętu kuchennego.

Wymagania:

- dostępność w terminie 25-26 września w Poznaniu na spotkaniu rekrutacyjnym z Pracodawcą,
- mile widziane wykształcenie zawodowe o profilu gastronomicznym oraz doświadczenie na podobnym stanowisku.
- znajomość języka angielskiego lub francuskiego na poziomie A2 - warunek konieczny.
- umiejętność obsługi urządzeń gastronomicznych.
- dyspozycyjność.

Oferujemy:

- zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami (świadczenia rodzinne i emerytalne),
- kontrakt na 6 miesięcy z możliwością dalszej współpracy,
- zatrudnienie bezpośrednio w firmie francuskiej,
- zorganizowane i odpłatne zakwaterowanie oraz wyżywienie na miejscu.
- pracownik ma możliwość bezpłatnego korzystania z usług oferowanych przez ośrodek (siłowania, basen,narty itp.),
- pracodawca francuski organizuje i pokrywa koszty przejazdu autokarem z Polski do Francji i powrót po zakończeniu kontraktu,
- pełne ubezpieczenie zdrowotne (Carte Vitale),
- po zakończeniu umowy możliwość uzyskania francuskiego zasiłku dla bezrobotnych, który można pobierać w Polsce (świadczenie w wysokości około 900 €),
- okres przepracowany na francuskiej umowie wlicza się do stażu pracy w Polsce,
- prawo do francuskich świadczeń socjalnych np. dodatku na dzieci itp.

Osoby zainteresowane szczegółami oferty proszę o przesłanie CV na mail Aplikuj
Kontakt telefoniczny w celu uzyskania szczegółowych informacji pod nr tel 507 - pokaż numer telefonu - lub Skype: Agnieszka_IPF.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli w treści przesyłanego CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez spółkę IPF Group SA z siedzibą w Poznaniu oraz inne spółki z grupy IPF a także przez obecnych i przyszłych klientów spółek z grupy IPF, w celu przeprowadzenia aktualnej rekrutacji i zatrudnienia, Wyrażam również zgodę, aby spółka IPF Group SA oraz spółki z grupy IPF mogły przesłać mi informacje dotyczące innych rekrutacji w przyszłości.

Informacja na temat administratora danych oraz zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na naszej stronie www pod adresem:

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Agnieszka
Na Lento.pl od 09 mar 2018
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń