Miernik wilgotności T660

Dodane: Wtorek, 13 Sierpień, 2019  13:43
  • Kategoria: Narzędzia / Pozostałe
  • Stan:Nowe
  • Cena: 990 zł

Opis oferty:

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego dry24.pl w sprzedaży urządzenia Europejskich producentów. W ofercie urządzenia do pomiaru temperatury, wilgoci, ciśnienia, napięcia, światła, stężenia, odległości, dźwięku, powietrza, grubości warstw....

T660 to profesjonalny miernik ręczny z serii Trotec MultiMeasure do szybkiego i niedestrukcyjnego pomiaru wilgotności głębokiej do 4 cm.

Jako miernik jakości "made in Germany" T610 zaskakuje swoją cyfrową precyzyjnością w wysokiej jakości, dwuskładnikowej budowie, w przeciwieństwie do analogowych mierników.

Ze względu na ciągłe wyświetlanie wartości pomiarowych w czasie rzeczywistym na dobrze czytelnym wyświetlaczu można łatwo wykryć suche i wilgotne powierzchnie ścian i podłóg. Ponadto, urządzenie nadaje się do wstępnego badania gotowości materiałów budowlanych przy pomiarach CM.

Dla bezpośredniej oceny danych pomiarowych dostępne są funkcje wartości min., maks. wartości. Oprócz tego, aktualne wartości można odczytać dzięki funkcji Hold. Ponieważ miernik ten posiada dwie wyświetlane wartości, można, w razie potrzeby odczytać jednocześnie do aktualnej wartości pomiarowej dodatkowo jeszcze jedną wybraną.

Dzięki kablowi USB termohigrometr T660 można podłączyć do komputera. Dzięki dostępnemu opcjonalnie oprogramowaniu MultiMeasure Studio (bezpłatnie do pobrania pod Serwis/ Funkcja: Pobieranie od trotec.pl) można przesłać dane pomiarowe T660 bezpośrednio i w czasie rzeczywistym do komputera i w późniejszym czasie do zapisu analiz i raportów.

Dzięki wysokiej rozdzielczości wyświetlacza cyfrowego pomiary wysokości można przeprowadzić bezpośrednio na komputerze, np. przy pomiarze wilgotności budów.

Szczególną zaletą T660 jest funkcja alarmu

W tym przypadku, wartość graniczna jest indywidualnie wpisywana do urządzenia przed pomiarem. Dzięki temu można też dokonywać efektywnego pomiaru dużych powierzchni ściennych i podłogowych. Podczas dokonywania pomiarów użytkownik może się koncentrować na pomiarze wybranego objektu, bez ciągłego nadzoru wartości. Gdy określona wartość zostanie przekroczona, następuje automatyczny ostrzegawczy sygnał akustyczny!

Tu dane techniczne T660 w skrócie

Pomiarowy wilgotności materiału: bliskopowierzchniowy
Zasada pomiarowa: metoda dialektryczna
Przedział pomiarowy: 0 do 200 digit
Rozdzielczość: 0,1 digit
Dokładność: 0,1 digit
Głębokość penetracjyna: 40 mm
Sygnał alarmowy: akustyczny
Opcje górnego menu: MAX, MIN, HOLD, AVG, ACT
Opcje dolnego menu: LIGHT, CAL, MAT, ALARM

Zapraszamy na dry24.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Adriana Zelewska
Na Lento.pl od 03 gru 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń