MASAZYSTA Bioterapeuta

Dodane: Sobota, 22 Czerwiec, 2019  11:40
  • Kategoria: Usługi / Usługi medyczne i zdrowotne
  • Cena: 100 zł

Opis oferty:

Bioterapia,terapia holistyczna,nowa wizja medycyny. Masażysta dyplomowany 8 lat w branży SPA po fizjoterapii UM Lublin zapraszam na masaże leczniczerelaksacyjne i orientalne,SESJE BIOTERAPII BIOPLAZMA KWANTOWA. Nie świadcze usług seksualnych.
MEDYCYNA HOLISTYCZNA to dotarcie do przyczyny dysharmonii w ciele i umysle,emocjach,doprowadzenie do harmonii w organizmie i uswiadomienie klientowi przyczyn problemow zdrowtnych.W stanie swiadomosci apatii bez pomocy terapeuty człowiek nie jest w stanie sam sie uzdrowic,poniewaz nie ma na tyle energii zyciowej do tego procesu.Terapeuta podnosi energie i ja harmonizuje,nastepnie podnosi wiare w siebie na poziom swiadomosci odwagi,ktora buduje w sercu i psychice klienta,wtedy juz terapia jest zakonczona a klient ma w pełni odblokowany potencjał zyciowy.

Na czym polega? UZDRAWIANIE BIOPLAZMA czyli SWIATŁEM MIŁOSCI

Uzdrawianie bioplazma to szczególny sposób uzdrawiania energią miłosci. Polega na podawaniu energii bioplazmy z czuciem miłosci oraz czuciem i wizualizacja juz teraz uzdrowienia,natychmiast, co daje przeskok w linii czasowej z teraz do przeszłosci i wymazanie przyczyny choroby i ustalenie jedynej sciezki alternatywnej pełnego uzdrowienia w przyszłosci ale juz w teraz. W ten sposób uzupełnia się energię bioplazmy w całym organizmie, rozpoczynając od organów i miejsc ze stanami objawowymi. Żeby tak precyzyjnie podawać energię bioplazmy, to trzeba ją czuć i widzieć co umożliwia niezwykle precyzyne diagnozowanie będące podstawą skutecznego uzdrowienia.
Uzdrawianie bioplazma czuciem miłosci polega na przekazaniu energii życiowej poprzez ręce terapeuty osobie chorej. Przekazana bioenergia ma za zadanie uzupełnić i uruchomić siły obronne organizmu pacjenta, a następnie doprowadzić do stanu harmonii zdrowie fizyczne i psychiczne.
Uzdrawianie bioplazma czuciem miłosci to całokształt bezinwazyjnych, całkowicie zdrowych, naturalnych metod oddziaływania na organizm, mających na celu eliminację stanu chorobowego, przywrócenie sprawności fizycznej poszczególnych narządów drogą wyrównania energetyki człowieka.
Ale to tez zbudowanie odwagi w sercu aby pokochac siebie i emanowac na swiat empatia,co daje wolnosc i zdrowie oraz odblokowanie potencjału zyciowego..To rowniez integracja fałszywych przekonan i programow umysłu,z ktorymi sie identyfikujemy,zmieniam je na korzystne dla zdrowia i zycia w radosci,w spokoju i harmonii,w obfitosc.SESJA BIOPLAZMA KWANTOWA ,diagnoza,oczyszczanie biopola bioplazma,regeneracja,wzmacnianie odpornosci,harmonizacja oraz porady z medycyny holistycznej,dieta,ziołolecznictwo.

SESJA OCZYSZCZANIA ZAPPER DR BECK 4Hz uzdrawiajace fale Theta oczyszczanie z patogenow,wirusow,bakterii,grzybow Candida,pasozytow.

SWIECOWANIE USZU ziołowe lecznicze swiece Indian Hopi, efektem zabiegu jest oczyszczenie z nadmiaru woskowiny,likwiduje szumy w uszach,zapalenie zatok oraz nosa,reguluje cisnienie przy bolach i migrenach,stymuluje przepływ energii.

BIOTERAPIA KWANTOWA BIOPLAZMA NA ODLEGŁOSC

Wszystkie terapie wsparte sa holistycznie z lekarzem i psychologiem ,z ktorymi wspołpracuje od wielu lat w trosce o lepsza jakosc terapii moich klentow.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Rafał
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń