Główna Księgowa

Dodane: Wtorek, 15 Październik, 2019  22:06
  • Kategoria: Dam pracę / Finanse / Księgowość
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Inna
  • Pracodawca: TrendyWorks Sp. z o.o

Opis oferty pracy:

Dla naszego Klienta, jednej z czołowych firm produkcyjnych mieszczących się pod Poznaniem, poszukujemy osoby na stanowisko:

GŁÓWNY KSIĘGOWY

Twoim zadaniem będzie:
-kierowanie i nadzór nad 8 osobowym zespołem księgowych
-rozliczanie kosztów produkcji
-tworzenie raportów dla Zarządu


Kogo szukamy:
-kandydatów z doświadczeniem minimum 8 letnim na analogicznym stanowisku koniecznie w firmie produkcyjnej
-kandydatów ze znajomością języka angielskiego (minimum korespondencja mailowa)

Nasz Klient zapewnia:
-stały dochód podstawowy (najchętniej współpraca B2B)
-bardzo atrakcyjny system premiowy
-inne benefity: ubezpieczenie, karta MultiSport
-liczne szkolenia związane z indywidualną ścieżką rozwoju

W tytule prosze wpisac: Główny Księgowy Poznań
Aplikacje wyslać na adres: rekrutacja(at)trendyworks.com.pl

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.
Do cv prosimy dołączyć klauzulę o treści (bez tej klauzuli nie będziemy mogli rozpatrywać Państwa aplikacji):

KLAUZULA ZGODY
Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016), dobrowolnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb: aktualnej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji prowadzonej przez TrendyWorks Sp. z o.o.
Jednocześnie oświadczam, że zapoznałam/em się z informacjami przekazanymi mi poniżej przez TrendyWorks Sp. z o.o., zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016).
................................................................................ (data i podpis kandydata do pracy)


KLAUZULA INFORMACYJNA RODO
Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenia o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) –– TrendyWorks Sp. z o.o. informuje, że:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest TrendyWorks Sp. z o.o. w Tomaszkowie.
2. W każdym momencie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Administratorem danych osobowych mailowo: biuro(at)trendyworks.com.pl lub rekrutacja(at)trendyworks.com.pl
3. Celem przetwarzania Pani/ Pana danych osobowych jest realizacja procesu rekrutacji na wskazane stanowisko pracy.
4. Podstawę prawną do przetwarzania Pani/Pana danych osobowych stanowi art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. (Dz.U. z 1998r. N21, poz.94 z późn. zm.).
5. Pani/Pana dane osobowe mogą zostać ujawnione: podmiotom uprawnionym do uzyskania tych danych na podstawie przepisów prawa; podmiotom zewnętrznym współpracującym z Administratorem na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych, zapewniających ochronę danych (np. dostawca rozwiązań informatycznych); pracownikom kadr, kadrze kierowniczej Administratora, decydującej o zatrudnieniu.
6. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do odbiorców w państwach trzecich lub do organizacji międzynarodowych.
7. Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą do momentu: zakończenia procesu obecnej rekrutacji (w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu bieżącej rekrutacji); zakończenia procesu przyszłych rekrutacji, prowadzonych przez Administratora w okresie 2 lat (w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu bieżącej i przyszłych rekrutacji).
8. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści swoich danych osobowych, sprostowania swoich danych osobowych, które są nieprawidłowe oraz uzupełnienia niekompletnych danych osobowych; żądania od Administratora usunięcia swoich danych osobowych („prawo do bycia zapomnianym”); żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych; przenoszenia swoich danych osobowych; prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych; oświadczenie o cofnięciu zgody na przetwarzanie danych osobowych wymaga jego złożenia w formie pisemnej w siedzibie Administratora lub w formie elektronicznej na adres: biuro(at)trendyworks.com.pl wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
9. Pani/ Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą poddawane profilowaniu.
10. Podanie danych osobowych w związku z rekrutacją jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne. Zakres danych osobowych, których może żądać pracodawca od osoby ubiegającej się o zatrudnienie, wskazany został w art. 22 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Poznań
Dariusz
Na Lento.pl od 13 wrz 2018
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń