2-pokoje przy miasteczku UAM Morasko
Poznań Pokaż na mapie ›
Odświeżone: Środa, 24 Czerwiec, 2026 23:03
2 400 zł
Szczegóły ogłoszenia
- Kategoria: Mieszkania / Do wynajęcia
- Powierzchnia:34,10 m2
- Liczba pokoi:2 pokoje
- Zabudowa:Blok
- Tech. budowy:Pustak
- Piętro :4 piętro
- Liczba pięter:4 piętra
- Forma kuchni:Oddzielna
- Sprzedaż:Bez pośredników
- Czynsz:540 zł
- Inf. dodatkowe:Balkon, Winda
- Cena: 2 400 zł
Opis oferty
Wynajmę atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe (niezależne) na Batorego 79C [od 10 sierpnia 2026] przy pętli szybkiego tramwaju, dworcu autobusowym i Uniwersytecie Adama Mickiewicza na Morasku. Idealne dla 2 niezależnych jak i pary. Dla rozumiejących, że czas to najważniejszy nasz zasób. Jest ograniczony ilościowo, nie daje się cofnąć, magazynować, nie można go kupić, niczym zastąpić i nieustannie upływa. Dlatego nie marnuj swojego czasu na gorszą lokalizację. Na UAM dojdziesz pieszo w kilka minut. Do prawie wszystkich centr poznańskiej kultury dojedziesz pestką w minut kilkanaście. W najbliższej okolicy zaopatrzysz się we wszystko. Pobliski rezerwat Żurawiniec to wymarzone miejsce na spacery i biegi. Znajdziesz tu sieć ścieżek rowerowych. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi 10m2 i 12,8m2 w identycznym standardzie ściany i sufity gładź gipsowa malowane na biało, na podłogach panele podłogowe Krono Original AC-5 oba umeblowane w szafy 60x60x240, biurka, biblioteczki brzoza natura i tapczany 90x200, kuchni 3,3m3 malowanej na biało z podłogą granitogresową z szafkami brzoza natura, kuchenką inox czteropolową z wielofunkcyjnym piekarnikiem i lodówką inox, z przedpokoju 3,8m2 malowanego na biało z posadzką granitogresową wnęką ubraniową i 3-ma drzwiami sosna lita wybielana i łazienki 4,2m2 wyłożonej białymi płytkami na ścianach i żółtym granitogresem na podłodze wyposażonej w wannę, zlew, wc-kompakt, pralkę, suszarkę wiszącą i 3 półki nad pralką oraz balkonu 5m2. Mieszkanie znajduje się w energooszczędnym nowoczesnym budynku z 2011 roku z windami na ostatnim najbardziej komfortowym piętrze. Niewygórowany czynsz 2400zł/m i niskie koszty eksploatacyjne obecnie dwie najemczynie po wszystkich podwyżkach za media płacą 540zł czyli po 270zł /osobę/m za wszystko (ogrzewanie, ciepła, zimna woda, winda+ prąd i śmieci). Kaucja zwrotna 3900zł na odmalowanie 129mk- dostajesz świeżo pomalowane i takie oddajesz. Może być w płatna 2 ratach.Sprawdź zainteresowanie tym ogłoszeniem
Wyświetlenia
Data dodania
Ostatnio widziany
Obserwujących
Wysłane zapytania
Odsłony telefonu
Powiadom o podobnych ogłoszeniach
Chcę otrzymywać powiadomienia o nowych ofertach
Andrzej
Konto prywatne
Na Lento.pl od 15 sie 2014
Odpowiada szybko
Strona użytkownika
- Wypromuj ogłoszenie
- Zgłoś naruszenie
- Drukuj ulotkę
- Edytuj/usuń ogłoszenie
- Udostępnij ogłoszenie





























