Szukam Pani Głownie Wielkopolska może być tez Polska

Dodane przez Mateusz, Piątek, 12 Styczeń, 2018  21:24
Chcesz zobaczyć zdjęcia?
Poproś o zamieszczenie zdjęć.

Opis oferty:

Nietypowa oferta ? nietypowego faceta.
Szukam dziewczyny, która nie szuka sponsora i trafiła tutaj z czystej ciekawości, lub przez przypadek, bo szuka kandydata na prawdziwego przyjaciela, a nie sponsora, ale próbowała już szukać w różnych źródłach, portalach a nawet w świecie realnym.

Trochę wstępu...
Szukam Dziewczyny, która próbowała już szukać w świecie realnym, wśród znajomych, na domówkach, ale jakoś wśród znajomych nie znalazła nikogo na tyle pełnego, żeby mógł stać się jej uzupełnieniem. Szukała w klubach, ale stwierdziła, że próżno tam szukać ?egzemplarzy? istotnie rozumujących, na portalach randkowych szukała, ale znalazła nie to, czego szukała i wszędzie indziej gdzie próbowała odbiła się od banalności, zwyczajności, piwa, meczy, wiecznych kumpli i innych tego typu akcentów.

Czyli dziewczyny błąkającej się po sieci od czasu do czasu, po różnych portalach i zastanawiającą się dokąd ten świat zmierza, skoro wszędzie pełno osób, które szukają różnych odmian relacji, ale, jakoś tak, bez zaangażowania siebie samych.
Szukam dziewczyny, dla której liczy się portfel - ale zalet; i zasoby - ale osobowości. Dziewczyny, dla której, struktura mentalności poznanego faceta jest istotniejsza, niż posiadane zasoby finansowe.

Ja: 37 lat ,bezdzietny ,biznesmen ,przystojny,wolny singiel...

Konkretniej : poprosze o fotki zainteresowanych Pań i nr tel ,miejscowość oraz krótki opis :) Aha - nie szukam męzatki ,rozwódki ,panny jesli mają dziecko :) Chce mieć swoje dzieci :) pozdrawiam , pisz jesli masz odwagę...
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 22
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie