praca weekendowa- WYPŁATA W ŚRODĘ

Dodane przez Fallwork, Piątek, 23 Czerwiec, 2017  16:25
  • Lokalizacja: Poznań
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Dodatkowa
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Agencja Pracy Tymczasowej FallWork 6231

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z o.o. - Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 6231, dla swojego Klienta zatrudni osoby na stanowisko:

Kasjer/ka
Lokalizacja: Poznań- Franowo, Galeria M1

Zakres obowiązków:
- utrzymywanie dobrych relacji z Klientem,
- obsługa kasy fiskalnej,
- obsługa klientów sklepu w zakresie płatności za towar,
- rozliczanie kasy po zakończonej zmianie

Wymagania:
- dyspozycyjność wg grafiku ustalonego wcześniej,
- aktualna książeczka Sanepidu (jest to warunek konieczny!),
- umiejętność komunikacji z klientem,
- doświadczenie przy obsłudze kasy fiskalnej- mile widziane

Oferujemy:
- pracę od zaraz!
- stawkę godzinową- wypłata CO TYDZIEŃ we wtorek!
- możliwość zdobycia doświadczenia i nawiązania dłuższej
współpracy,
- szkolenie przygotowujące do pracy na kasie,
- wynagrodzenia wypłacanie tygodniowo

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Do dokumentów prosimy dołączyć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

*oferta pracy tymczasowej

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 646