Załóż konto | Zaloguj

Dam pracę w Poznaniu

Praca w pralni

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Niedziela, 26 Styczeń, 2014  17:00
  • Lokalizacja: Poznań
  • Kategoria: Praca / Dam pracę
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Agencja Pracy Headhunters

Agencja Pracy Headhunters figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 7132.

Dla naszego Klienta aktualnie poszukujemy pracowników do prac pomocniczych
W PRALNI CHEMICZNEJ
PRACA W POZNANIU
OBOWIĄZKI:
SKŁADANIE I SEGREGOWANIE ODZIEŻY
PRACE POMOCNICZE NA MAGLU PRZY POWIESZANIU

WYMAGANIA:
SPRAWNOŚC FIZYCZNA
SZYBKOŚC
PUNKTUALNOŚC
OFERUJEMY:
UMOWA ZLECENIE
stabilność zatrudnienia
Pracę w miłej atmosferze i młodym, dynamicznym zespole;
PRACA OD PN -PT ,(soboty po uzgodnieniach w zależności po potrzeby )
PRACA W SYSTEMIE I zmiany : 8 h (godz 6-14 )
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV lub danych kontaktowych
pralnia.headhunters@wp.pl wpisując w tytule maila : PRALNIA-POZNAŃ