PRACA DODATKOWA- dział słodkie słone

Dodane przez Fallwork (Firma), Czwartek, 17 Sierpień, 2017  16:10
  • Lokalizacja: Poznań / Nowe Miasto
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Dodatkowa
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:FallWork Sp z o. o

Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z o.o. - Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego nr 6231, dla swojego Klienta zatrudni osoby na stanowisko:

Pracownik działu
lokalizacja: Poznań Rataje/Starołęka

Obowiązki:
- do obowiazków należeć będzie wykładanie asortymentu na półki

Wymagania:
-ks sanepid

Oferujemy:
- umowa zlecenie/ dzieło
- stawka 11zł netto
- wypłata w każdą środę

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 687