Naprawa cyfrowych aparatów fotograficznych

Dodane przez Maciej Uliński (Firma), Czwartek, 18 Styczeń, 2018  12:59

Opis oferty:

Nasza specjalność to:
- naprawa aparatów fotograficznych analogowych i cyfrowych
- czyszczenie matryc w aparatach amatorskich i lustrzankach profesjonalnych
- naprawa kamer video
- serwis sprzętu fotograficznego
- naprawa i konserwacja sprzętu wizualizacji wielkoformatowej takiego jak projektory multimedialne, ekrany, rzutniki pisma
- naprawa rzutników do przeźroczy ( slajdów )

Nasza firma specjalizuje się w serwisowaniu sprzętu fotograficznego, świadczy usługi serwisowe zarówno dla mieszkańców Poznania jak i całego Kraju. Naszym klientom zapewniamy bezpłatny kosztorys usługi, umożliwiający podjęcie decyzji o naprawie aparatu.


Zajmujemy się naprawą pogwarancyjną wielu znanych marek - serwisujemy m.in. cyfrowe aparaty, kamery i obiektywy takich firm, jak: Canon, Nikon, Olympus, Fuji, Konica Minolta, Panasonic, Casio, Pentax, Sony, Metz i wielu innych.


Naprawa aparatów w Poznaniu obejmuje uszkodzenia mechaniczne wywołane upadkiem, uderzeniem lub zalaniem sprzętu, błędy obiektywów i oprogramowania, plamy na zdjęciach lub mocno zaciemnione narożniki (winietowanie), poziome pasy na wykonanym zdjęciu. Częstym powodem awarii jest również uszkodzony spust wyzwalający, ewentualnie nie działające przyciski oraz przełączniki funkcji.


Czas wykonania naprawy wynosi maksymalnie 14 dni roboczych (termin ten w wyjątkowych przypadkach może ulec wydłużeniu o czas niezbędny do sprowadzenia części zamiennych, które okażą się konieczne do ukończenia naprawy).


Aparaty są objęte sześciomiesięczną gwarancją, za wyjątkiem sprzętu, który uległ zalaniu lub zawilgoceniu. Naprawom gwarancyjnym nie podlegają również uszkodzenia mechaniczne oraz powstałe na skutek niedozwolonej, nieautoryzowanej ingerencji osób nieuprawnionych.

Prądzyńskiego 14
Poznań
wielkopolskie
61-528
Polska
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 1512
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie