Kierownik działu handlowego, przedstawiciel handlowy

Dodane przez Mirosław, Czwartek, 22 Luty, 2018  07:51

Opis oferty:

Komunikatywny, samodzielny, lojalny, pozytywnie nastawiony do otoczenia, 41 lat, o szerokim spektrum wiedzy, umiejętności i zainteresowań poszukuje nowych wyzwań i ciekawego zatrudnienia w firmie, w której będę mógł wykorzystać swój olbrzymi potencjał w rozwoju przedsiębiorstwa (stagnacja i działanie siłą rozpędu nie jest moją mocną stroną). Praca w terenie i delegacjach nie stanowi dla mnie problemu.

Aktualnie pracuję na kierowniczym stanowisku. Posiadam znaczące doświadczenie w pracy jako przedstawiciel handlowy, kierownik działu handlowego, dyrektor oddziału firmy w Polsce. Umiejętność zarządzania personelem (30 osób).

Pracowałem w strukturach sprzedaży wielu ciekawych branż, w tym m. in. w bankowości (B2C), przemyśle drzewnym, producent AGD (B2B), FMCG.

Zainteresowane firmy zapraszam do kontaktu telefonicznego za pomocą formularza z podaniem numeru telefonu i serwisu www; skontaktuję się z Państwem odwrotnie tak szybko jak będzie to możliwe (najczęściej w ciągu kilku godzin od otrzymania wiadomości).
Chętnie wyślę CV jednak chcę wiedzieć komu wysyłam aplikację i na jakie stanowisko. Ogłoszenia firm rekrutujących dla "liderów rynku" i wyłudzających dane osobowe sięgnęła zenitu.
Proszę o poważne propozycje. Nie jestem zainteresowany "pracą" w systemach sieciowych MLM (sprzedaż odkurzaczy, urządzeń do gotowania, wellness itp.), marketingu referencyjnym, za "super prowizję", z własnymi narzędziami (samochód/komputer/telefon) etc.
Proszę o uszanowanie mojej decyzji w tym zakresie i nie zaśmiecanie poczty.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 32
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie