Doradca Klienta - umowa o pracę

Dodane przez Fallwork (Firma), Środa, 18 Październik, 2017  17:02
  • Lokalizacja: Poznań
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Magazynier
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:FallWork

Doradca Klienta - umowa o pracę . Praca polega na rozmowach telefonicznych- odbieranie połączeń. Nie jest to żadna sprzedaż.
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:
- telefoniczna obsługa Klienta zgodna ze standardami firmy
- przyjmowanie informacji o odczytach liczników
- udzielanie informacji Klientom na temat przyłączeń, statusu spraw
- udzielanie informacji odnośnie umów i rozliczeń faktur
- udzielanie porad technicznych.

Wymagania:
-wykształcenie min. średnie
- mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta
- umiejętność swobodnej komunikacji
- znajomość pakietu Office w stopniu dobrym (w tym szybkie pisanie na klawiaturze)
- dyspozycyjność do pracy na pełen etat, pół etatu, czy też 3/4 etatu.

Oferujemy:
-zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
-szkolenia wdrożeniowe prowadzone przez najlepszych coachów
-pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-pracę w godz 7-15/8-16/11-19

* Oferta pracy stałej

Przypominamy o załączeniu klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 1182)”.Agencja FallWork o certyfikacie Agencji Zatrudnienia nr 6231

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 520

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Doradca Klienta Poznań
  • Praca Doradca Poznań
  • Praca Poznań
  • Praca Doradca Klienta
  • Praca Doradca
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń